The Room Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
The Room Türkçe Dublaj izle (2019)

The Room filmi İzle

The Room filmi izle Hikâyede sıradan bir çiftin, yaşantıları üzerinde seyreden olaylar aktarılacaktır. Karakterler, evlenmelerinin üzerinden bir zaman sonra evlilik hayatlarına değişik bir heyecan katmak isteyecektirler. Bunun içinde farklı bir muhitte, yeni bir eve taşınmaya karar verecekler. Tüm eşyalarını toparladıkları vakit, kendilerine cazip gelen geniş bir eve taşınmalarını yürütecekler.
The Room filmi İzle

The Room filmi full Hd İzle

The Room filmi full hd Çift için yeni evlerinin ekonomik ve bir o kadar da geniş olması, kendisini cazip kılmıştır. Bunun yanında evin içerisinde başlarda dikkat etmedikleri tuhaf bir odayı keşfedecektirler. Bu oda mistik bir dokuya sahiptir. Başlarda pek üzerine düşmeseler de oda hakkındaki gizem kendisini çok geçmeden açığa çıkaracaktır. Bu sürecin devamında, kolay kolay unutamayacakları olaylara şahitlik edecekler ve evliliklerine gelecek olan heyecan iyice kontrolden çıkmaya başlayacaktır.
The Room filmi Full Hd İzle

The Room filmi Tek Parça izle

The Room filmi tek parça izle Çift, keşfettikleri bu odada tesadüfi bir şekilde diledikleri her şeyin gerçekleştiğini gözlemleyecektirler. Başlarda tesadüfi olarak geliştiğini düşünseler de sonrasında odanın garip bir güce sahip olduğuna kanaat getirecekler. Çift tarafından, uzun zamandır çocuk yapma hayalinin gerçekleşmesi beklenmektedir. Bu durum bir şekilde hep olumsuzlukla sonuçlanmıştır. Odanın gücünden bu şekilde yararlanmaya karar veren ikili, dileklerini dilemek üzere yeniden odaya girecektirler. Bu diledikleri dilek, öncekilere oranla daha büyük olduğundan ödeyecekleri bedel de misliyle fazla olacaktır. Bu saatten sonra yaşantıları büyük oranda değişecektir.
The Room filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 3

Tür: Dram, 2019 Film izle, Bilim-Kurgu, Gizem, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Christian Volckman

Oyuncular: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Room Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 56 Yorum bulunuyor.
 1. Rap

  Ac hadi

 2. fernando cimbomlu

  aç şunu

 3. muza

  sehr gut

 4. serdar

  teşekkürler

 5. ezgi

  super

 6. haydar

  harika

 7. zubeyir

  super

 8. ÖNDER

  HARİKA

 9. Kaplan

  Şahane

 10. byeo

  ftet

 11. aynur

  harike

 12. Tulay cevik

  Cok guzel filmler var diye duydum

 13. aysima

  izlemak istediğim bir film

 14. wqwqerqewreqwr

  film harika

 15. hasan

  harika

 16. Banu

  Harika