Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

The Room Türkçe Dublaj izle (2019)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 8   Ortalama: 3/5]
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Room Türkçe Dublaj izle (2019)

The Room filmi İzle

The Room filmi izle Hikâyede sıradan bir çiftin, yaşantıları üzerinde seyreden olaylar aktarılacaktır. Karakterler, evlenmelerinin üzerinden bir zaman sonra evlilik hayatlarına değişik bir heyecan katmak isteyecektirler. Bunun içinde farklı bir muhitte, yeni bir eve taşınmaya karar verecekler. Tüm eşyalarını toparladıkları vakit, kendilerine cazip gelen geniş bir eve taşınmalarını yürütecekler.
The Room filmi İzle

The Room filmi full Hd İzle

The Room filmi full hd Çift için yeni evlerinin ekonomik ve bir o kadar da geniş olması, kendisini cazip kılmıştır. Bunun yanında evin içerisinde başlarda dikkat etmedikleri tuhaf bir odayı keşfedecektirler. Bu oda mistik bir dokuya sahiptir. Başlarda pek üzerine düşmeseler de oda hakkındaki gizem kendisini çok geçmeden açığa çıkaracaktır. Bu sürecin devamında, kolay kolay unutamayacakları olaylara şahitlik edecekler ve evliliklerine gelecek olan heyecan iyice kontrolden çıkmaya başlayacaktır.
The Room filmi Full Hd İzle

The Room filmi Tek Parça izle

The Room filmi tek parça izle Çift, keşfettikleri bu odada tesadüfi bir şekilde diledikleri her şeyin gerçekleştiğini gözlemleyecektirler. Başlarda tesadüfi olarak geliştiğini düşünseler de sonrasında odanın garip bir güce sahip olduğuna kanaat getirecekler. Çift tarafından, uzun zamandır çocuk yapma hayalinin gerçekleşmesi beklenmektedir. Bu durum bir şekilde hep olumsuzlukla sonuçlanmıştır. Odanın gücünden bu şekilde yararlanmaya karar veren ikili, dileklerini dilemek üzere yeniden odaya girecektirler. Bu diledikleri dilek, öncekilere oranla daha büyük olduğundan ödeyecekleri bedel de misliyle fazla olacaktır. Bu saatten sonra yaşantıları büyük oranda değişecektir.
The Room filmi Tek Parça izle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2019 - Portekiz

Yönetmen: Christian Volckman

Oyuncular: Olga Kurylenko, Kevin Janssens, Joshua Wilson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?