Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

The Silence Tek Parça izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

Değerli Ziyaretçimiz ;
Sitemize olan aşırı talepten dolayı film yaklaşık 7 dakika içerisinde açılacaktır.
Filmin hemen açılması için aşağıdan bir tane yorum yapmanız gerekmektedir.

Full HD izle

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Silence Tek Parça izle (2019)

The Silence filmi izle

Hikâyede dünyanın karşı karşıya kaldığı büyük bir felaket yansıtılacaktır. Yer altında, yarasa benzeri ölümcül yaratıklar, yıllar boyu nesillerini sessiz bir şekilde büyütmeyi başarmıştırlar. Güçlendikleri vakitte, artık yer altından çıkmalarının zamanı gelmiştir. Yeryüzünde terör estiren yaratıklar, insanları acımasız bir şekilde avlamaya çalışacaklar ve olağan yaşamlarını da zindana çevirmek konusunda başarılı olacaklar.
The Silence filmi izle

The Silence filmi full hd

Ölümcül yaratıklar, kontrolden çıktıkları vakit, şehirler de buna paralel olarak birer birer kontrolden çıkacaktır. Yaratıkların, en büyük özellikleriyse kurbanlarını seslerin oluşturduğu titreşimlerden tanıyabilmeleridir. Masum bir genç kız ve ailesi de tıpkı yeryüzündeki diğer insanlar gibi kendilerini içine çekmeye çalışan bir felaketten kaçmak isteyecektirler. Oysa hükümet yetkilileri tarafından sokağa çıkılmaması gerektiği ve tehlikenin görülenden daha ciddi olduğu her yayın platformundan duyurulmuştur.
The Silence filmi full hd

The Silence filmi tek parça izle

Ancak şehirlerin eski güvenilirliğini yitirmesi ve kaosun meydana gelmesi, aileyi şehirden uzaklaşmaya itecektir. Zor bir şekilde olsa da evlerinden çıkıp, şehir dışında başka bir sığınma yerine ulaşabilmeyi başaracaktırlar. Fakat kendilerinin mücadelesi tam da bu noktada başlayacaktır. Sığındıkları bölgede, adım adım felaketin kendilerine kadar ulaşmalarını bekleyecektirler. Genç kız ve ailesinin sığındıkları yerde, daha öncesinden akıl sır erdiremeyecekleri bir tarikatın faaliyette bulunduğu gözlemlenecektir. Karakterler hem yaratıklardan hem de bu korkutucu tarikattan kendilerini ve aile üyelerini sakınmaya çalışacaktırlar.
The Silence filmi tek parça izle

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019

Yönetmen: John R. Leonetti

Oyuncular: Stanley Tucci, Kiernan Shipka, Miranda Otto

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?