Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

The Tomorrow Man Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap


[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Tomorrow Man Türkçe Dublaj izle (2019)

The Tomorrow Man filmi izle


Ed Hemsler isimli karakter, hayatını farklı bir senaryoya hazırlamaktadır. Dünyanın sonunun geldiğine dair inancı tamdır. Bu nedenle de uzun zamandır, hayatını bu doğrultuda yaşamaya başlamıştır. Ömrü boyunca gerçekleşmeme olasılığını düşünmemektedir. Maddi kaynaklarını ve zamanını, olası felakette kendisine yetecek kadar malzemeler almak üzere harcamaktadır. Oğlunu da bu konuda yetiştirmeye ve bilinçlendirmeye çabalamaktadır.
The Tomorrow Man filmi izle

The Tomorrow Man filmi full hd


Ronnie Maisner da bu esnada bütün hayatını, ihtiyaç duymadığı eşyaları satın almakla geçirmektedir. Ed Hemsler ile Ronnie Maisner’in yolları, sıradan bir süpermarkette kesişecektir. Bu durum aralarında büyük bir aşkın başlamasını sağlayacaktır. İki karakterde ani bir şekilde, birbirlerine karşı derin hissiyatlar beslemeye başlamıştırlar.
The Tomorrow Man filmi full hd

The Tomorrow Man filmi tek parça izle


Ed ile Ronnie’nin kişilikleri birbirlerinden tamamen zıttır. Bu nedenle de aşkı tam anlamıyla yakalayabilmeleri için birbirlerinin dünyasını anlamaları gerekmektedir. Öte yandan her birinin, sıra dışı özelliklerini yadırgamadan kabullenmek durumunda kalmalıdırlar. Çünkü, aykırı bir senaryoda ilişkileri sağlam ve kalıcı ilerlemeyecektir. Her biri kendi hayatlarına müdahil olunmasından memnuniyet duysa da bir seviye sonra sınırlarını aşacakları anlara şahitlik edecektirler. Fakat en zor zamanlarında bile aşklarını kılavuz olarak görmeye çalışacaklar. Çünkü, kendilerini içinden çıkılamaz durumlarla karşı karşıya bulduklarında, sevgilerinin yönünde seyretmek isteyecekler. Ed’in oğlu da ikili arasındaki ilişkiye, adapte olmaya çalışacaktır. Nitekim kolay kolay üstesinden gelemeyecektir.
The Tomorrow Man filmi tek parça izle

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2019

Yönetmen: Noble Jones

Oyuncular: John Lithgow, Blythe Danner, Derek Cecil

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?