The Tomorrow War izle

rek
rek
Vizyon Tarihi: 23 Temmuz 2021
rek
9.5 /10 2
The Tomorrow War izle

The Tomorrow War izle 2021 yılında gösterime girmesi beklenen filmlerden biridir. Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu ve Gerilim türündeki yapımlardan olan filmin senaristliğini üstlenen isim Zach Dean. Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Chris McKay. Filmin 23 Temmuz 2021 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor. Filmin çekim mekânı olarak seçilen bölgeler ise Atlanta, Georgia, ABD. The Tomorrow War müzikleri Lorne Balfe imzası taşıyor. Bu yaz Amazon Prime’da da gösterime girmesi beklenen savaş ve bilim kurgu filmi.

The Tomorrow War 2021 Filmi Oyuncuları

The Tomorrow War Türkçe dublaj izle ilk uzun metrajlı film yönetmenliğini “The Lego Batman Movie” ile yapan McKay filmde birçok başarılı oyuncuya da yer veriyor. The Tomorrow War filmi başrol oyuncuları arasında yer alan başarılı isimler; Chris Pratt, Yvonne Strahovski, JK Simmons.

The Tomorrow War 2021 Film Konusu

The Tomorrow War Türkçe dublaj izle insanların kaderi onun geçmişiyle yüzleşebilmesine bağlıdır. Gelecekteki bir savaşa katıldığında insanoğlunun kaderini etkileyeceğini bilmiyor. Film 2051 yılından bir grup zaman yolcusunun acil bir mesaj vermek için dünyaya gelmesiyle başlıyor. Gelecekteki 30 yıl boyunca insanlık ölümcül bir uzaylı türüne karşı küresel bir savaş kaybedecek ve hayatta kalmak için tek umut ise günümüzün askerlerinin ve sivil halkın geleceğe taşınması ve savaşa katılmasıdır. Gezegenin kaderinin yeniden yazılacağı bu savaşta günümüzden parlak bir bilim insanı ve onun yıllardır görüşmediği babası da yer alıyor. Bu yüzden de geçmişten gelen korkularıyla yüzleşmesi ve bazı soruların cevaplarına karar vermesi gerekecek.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

 • Yönetmen: Chris McKay

 • Oyuncular: Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Edwin Hodge, Sam Richardson, Betty Gilpin, Jasmine Mathews, Mary Lynn Rajskub, Ryan Kiera Armstrong, Keith Powers, Mike Mitchell

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Süresi
  125 dakika
 • Film Dili
  Fragman
0 Yorum