The Unholy izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
9.0 /10 1
The Unholy izle

The Unholy izle, The Unholy 2021 izle 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona girdi. The Possession’dan neredeyse on yıl sonra Jeffrey Dean Morgan, Sam Raimi’nin Ghost House Pictures’ıyla yeniden bir araya geliyor ve bu kez Yahudi folklorundan Katolik iblisolojisine geçiş yaparak, Massachusetts topraklarını kömürleşmiş cadıların tarihini anlatan bir masalda anlatıyor. Film korku/gizem ve gerilim türündedir ve 1 saat 39 dakika sürmektedir. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Evan Spiliotopoulos üstleniyor. Sam Raimi, Rob Tapert de yapımcılar arasında yer alıyor. Filmin müziklerini ise Joseph Bishara bestelemiştir.

The Unholy 2021 Filminin Oyuncuları
The Unholy Türkçe dublaj izle filmi oyuncu kadrosunda büyük isimler yer alıyor. Kadroda; Jeffrey Dean Morgan, Cricket Brown, Cary Elwes, Katie Aselton, William Sadler,Diogo Morgado, Marina Mazepa,Celeste Oliva, Kiara Pichardo ve Janelle Feigley var.

The Unholy 2021 Filmi Konusu
İngiliz korku yazarı James Herbert’in 1983 tarihli romanı Shrine’dan uyarlanan film, 1845’te genç bir kadının infazının, yanarken delici çığlıklarıyla birlikte bir maskenin göz deliklerinden kendi bakış açısından gösterildiği bir önsözle başlıyor. Açık bir alanda eski bir meşe ağacından sarkan cansız bedeni ile sahne açılıyor.

The Unholy Altyazılı izle film; işitme engelli bir genç bir kız olan Alice’i, Meryem Ana olduğunu düşündüğü bir varlığın ziyaret etmesiyle başlar. Bu ziyaretten sonra Alice, hastaları duymaya, konuşabilmeye ve onları iyileştirmeye başlar. Bu haber git gide yayılır ve herkes onun bu mucizevi yeteneğine tanıklık etmek ister. Bu sırada gazeteci kariyerini canlandırmak isteyen çok rezil bir gazeteci, Alice’i araştırmaya başlar. New England kasabasına gelir. Alice’in etrafında dehşet verici olaylar yaşanmaya başlar. Bunun üzerine gazeteci, bu güçlerin kaynağı,ziyareti yapanın Meryem Ana mı yoksa başka uğursuz bir varlık mı olduğunu sorgulamaya başlar. Superfullhdfilmizle sunar iyi seyirler The Unholy 2021 film izle.

 • Türler 2021 Filmleri, Korku, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Evan Spiliotopoulos

 • Oyuncular: Jeffrey Dean Morgan, Cary Elwes, Katie Aselton, William Sadler, Marina Mazepa, Christine Adams, Diogo Morgado, Gisela Chipe, Kiara Pichardo, Janelle Feigley, Cricket Brown, Celeste Oliva, Danny Corbo

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.1
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum