The Viking War Full HD izle (2019)

6.2 /10 40
The Viking War Full HD izle (2019)

The Big Trip filmi İzle

The Viking War filmi izle Hikâyede Ingrid ile kardeşlerinin dahil oldukları olaylar konu olarak alınacaktır. Kardeşler, kendi hallerinde bir yaşam sürdürmektedirler. Huzurları fazlasıyla yerindedir. Fakat günlerden bir gün, köylerinin üzerine karabulutlar çökecektir. Berserkerlar, kısa zamanda köylerini işgal etmeyi başaracaktırlar. Kardeşlerin içinde mücadele etmek bulunsa da kaçmaktan başka çareleri kalmamıştır. İşgalciler, kontrollerine geçen köylerde bambaşka uygulamalara imza atmaktadırlar.
The Big Trip filmi İzle

The Big Trip Türkçe Dublaj izle

The Viking War filmi full hd Berserkerlar için köyleri istila etmek sıradan bir rutin haline dönüşmüştür. Bu nedenle de istilalarına biraz daha renk katabilmek için dövüş organizasyonu düzenlemek istemiştirler. Berserkerlar tarafından ele geçirilen köylerde, seçilecek bir yerli kişi ile bir Berserker dövüşmek üzere karşı karşıya getirilmektedir. Bu uygulama tamamen Berserkerların, gücünü kanıtlama ve gövde gösterisi yapmaları için giriştikleri bir yoldur. Öte yandan güzel seyir zevki yaratması ve heyecanlı anları işgallerini renklendirmeye fırsat sağlamaktadır.
The Big Trip filmi Full Hd İzle

The Big Trip Filmi Full HD izle

The Viking War filmi tek parça izle Dövüş sırasında genel olarak dişli rakipleri eşleştirmektedirler. Yerli olan dövüşçü kazandığında, yaşama hakkı verilip azledilecektir. Ancak nitekim bugüne kadar hiçbir yerli dövüşçü, Berserkerların bileğini bükememiştir. Berserkerlar, kardeşlerin dişli rakip olduklarına hükmetmiştirler. Bu nedenle de dövüşe dahil edebilmek için öncelikli olarak kendilerini yakalamaları gerekecektir. Yoksa, geçmiş dövüşlere benzer sonuçlar alacaklar ve bu da kendilerini tatmin etmiş olmayacaktır. Kardeşler ise Berserkerların dövüşçüleri karşısında, şanslarının bile olmadığını düşünmektedirler.
The Big Trip filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
11 Yorum
Ahmet Cemil
19 Aralık 2020

meraklıyım ve seviyorum

Ahmet Cemil
19 Aralık 2020

meraklıyım

Veki
24 Haziran 2020

Well

yusuf
28 Mart 2020

?

ahmet
27 Mart 2020

seyretmedik

ahmet
26 Ocak 2020

süper

Ali
22 Ocak 2020

Harika film galib

Ahmet
22 Ocak 2020

Merakla izliyoeum

ömer
25 Aralık 2019

iyi

abdullah
26 Kasım 2019

bcn

cdli
3 Ekim 2019

lets see thie movie and enjoy it