The Viking War Full HD izle (2019)

6
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
The Viking War Full HD izle (2019)

The Big Trip filmi İzle

The Viking War filmi izle Hikâyede Ingrid ile kardeşlerinin dahil oldukları olaylar konu olarak alınacaktır. Kardeşler, kendi hallerinde bir yaşam sürdürmektedirler. Huzurları fazlasıyla yerindedir. Fakat günlerden bir gün, köylerinin üzerine karabulutlar çökecektir. Berserkerlar, kısa zamanda köylerini işgal etmeyi başaracaktırlar. Kardeşlerin içinde mücadele etmek bulunsa da kaçmaktan başka çareleri kalmamıştır. İşgalciler, kontrollerine geçen köylerde bambaşka uygulamalara imza atmaktadırlar.
The Big Trip filmi İzle

The Big Trip filmi full Hd İzle

The Viking War filmi full hd Berserkerlar için köyleri istila etmek sıradan bir rutin haline dönüşmüştür. Bu nedenle de istilalarına biraz daha renk katabilmek için dövüş organizasyonu düzenlemek istemiştirler. Berserkerlar tarafından ele geçirilen köylerde, seçilecek bir yerli kişi ile bir Berserker dövüşmek üzere karşı karşıya getirilmektedir. Bu uygulama tamamen Berserkerların, gücünü kanıtlama ve gövde gösterisi yapmaları için giriştikleri bir yoldur. Öte yandan güzel seyir zevki yaratması ve heyecanlı anları işgallerini renklendirmeye fırsat sağlamaktadır.
The Big Trip filmi Full Hd İzle

The Big Trip filmi Tek Parça izle

The Viking War filmi tek parça izle Dövüş sırasında genel olarak dişli rakipleri eşleştirmektedirler. Yerli olan dövüşçü kazandığında, yaşama hakkı verilip azledilecektir. Ancak nitekim bugüne kadar hiçbir yerli dövüşçü, Berserkerların bileğini bükememiştir. Berserkerlar, kardeşlerin dişli rakip olduklarına hükmetmiştirler. Bu nedenle de dövüşe dahil edebilmek için öncelikli olarak kendilerini yakalamaları gerekecektir. Yoksa, geçmiş dövüşlere benzer sonuçlar alacaklar ve bu da kendilerini tatmin etmiş olmayacaktır. Kardeşler ise Berserkerların dövüşçüleri karşısında, şanslarının bile olmadığını düşünmektedirler.
The Big Trip filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.1 /10 Toplam oy: 39

Tür: Tarih

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Louisa Warren

Oyuncular: Darcie Lincoln, Peter Cosgrove, Victor Toth |

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Viking War Full HD izle (2019)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. Ahmet Cemil

  meraklıyım ve seviyorum

 2. Ahmet Cemil

  meraklıyım

 3. Veki

  Well

 4. yusuf

  ?

 5. ahmet

  seyretmedik

 6. ahmet

  süper

 7. Ali

  Harika film galib

 8. Ahmet

  Merakla izliyoeum

 9. ömer

  iyi

 10. abdullah

  bcn

 11. cdli

  lets see thie movie and enjoy it