The War with Grandpa izle

dinamik
SUPER 1080p FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
7.3 /10 3
The War with Grandpa izle

The War with Grandpa filmi İzle

Büyükbaba ile Savaş izle, The War with Grandpa filmi izle Hikâyede bir dede ve torunu ön planda yer alacaktır. İkili yıllardan beri hiç anlaşamamaktadır. Aralarındaki jenerasyon farkı bunun en büyük sebebidir. Fakat son zamanlarda bu çatışmanın daha fazla tetikleneceği olaylara şahit olacaktırlar. Her ne kadar aralarındaki huysuzluk üst noktalarda olsa da ikisi de aynı olay için büyük bir üzüntü duyacaklar. Ed’in eşi beklenmedik bir ölüme maruz kalacaktır. Yaşlı adam bu süreçte fazlasıyla yıpranacaktır. Çünkü ömrünün büyük bir bölümünü adadığı, karısının olmadığı hayatta acı çekmektedir.

The War with Grandpa Türkçe Dublaj izle

The War with Grandpa Türkçe dublaj izle, Annesin ölümünden sonra, babası Ed’in de sağlığından endişe duyan kızı, zor olsa da kendisini evlerine taşınmaya ikna edebilmiştir. Bu sayede aklında bir soru işareti veya şüphe kalmayacaktır. Çünkü yalnızlığın kendisinde olumsuz çağrışımlar yaratacağının farkındadır. Ed’in eve gelişinin ardından, halihazırdaki düzenleri de yeniden inşa edilecektir. Dengelerin değişmesiyle birlikte, torun Peter’da Ed’ten etkilenecektir.

The War with Grandpa filmi İzle

The War with Grandpa filmi Tek Parça izle

Büyükbaba ile Savaş Türkçe dublaj izle bu zamana kadar fikir birliği sağlayamamış olsalar da Peter, dedesinin gelmesinden fazlasıyla mutluluk duyacaktır. Fakat her şeyden çok önemsediği odasını ona verecek olması, bütün duygularını eskiye döndürecektir. Çünkü kendisi de tavan arasına yerleşmek zorunda kalmıştır. Odasını geri alabilmek adına, arkadaşlarının da desteklerini alarak dedesine adeta savaş ilan edecektir. Ancak Ed’i bütün saldırılara rağmen, kolay pes etmemeye kararlıdır.

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • IMDb Puanı
    5.6
  • Film Dili
    Turkce Altyazi
5 Yorum
Mustafa
24 Nisan 2021

Harika yapım

Serkan
8 Mart 2021

Güzel

yasin
7 Mart 2021

izleyince göreceğiz.

ghdsajhgdsj
30 Aralık 2020

cok güzel

Evren Aksoy
13 Aralık 2020

Gayet güzel film. Ailecek.