Thor 4 Love and Thunder izle

5.5 /10 6175
Thor 4 Love and Thunder izle

Thor 4 Love and Thunder 2022 Filmi Full HD 1080p izle

Dünyanın her yerinden ciddi bir hayran kitlesi edinen Thor Love and Thunder filminin ne zaman vizyona gireceği merakla bekleniyor. Marvel sinematik evreninin dikkat çekici üyelerinden birisi olan Thor; yakın bir zamanda yepyeni dördüncü filmiyle izleyicilerin karşısında olacak.

Thor Love and Thunder Ne Zaman Vizyona Girecek?
Thor Love and Thunder; yabancı kaynaklara göre 11 Şubat 2022 tarihinde vizyonda olacak. Ancak, Kovid-19 sebebiyle filmin ertelenme ihtimali de bulunuyor. Yine de 2022 yılı içerisinde filmi sinemalarda göreceğimizi kesin olarak söyleyebiliriz.

Thor Love and Thunder Filminin Konusu
Thor 4 konusu ile ilgili henüz kesin bir detay bulunmamaktadır. San Diego Comic Con sonrasında Thor 4 filminin konusu ve maceraların detayı ile ilgili önemli açıklamalar yapılması bekleniyor. Thor Ragnarok filminde Thor’un ölüm tanrısı kız kardeşi Hela’yı yenmesinin ardından büyük bir atlama yaparak Endgame’deki yıkış yaşanmıştır. Thor mizahi bakış açısı ile yeniden esas güçlerine kavuşacaktır.

Thor Love and Thunder Oyuncuları arasında olan Chris Hemsworth görünüşe göre emekli edilmedi. Yönetmenliğini bir önceki filmde koltukta oturan Taika Waititi’nin üstlendiği bu film için imzalar atılmış bulunmaktadır.

Thor Love and Thunder Hangi Sürprizlerle Geliyor?
Marvel evrenine hayran olanlar için bu filmin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak Marvel evrenindeki karakterler için üç solo film yapılıyordu. Ancak, bu durumu ilk bozan karakter ise Thor oldu. Thor 4: Love and Thunder filmiyle beraber Thor karakterinin de Marvel sinematik evrenine veda edeceğini söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise son filmin ardından Thor karakterini Natalie Portman’ın canlandırmaya başlayacak olmasıdır.

Thor serisinin üçüncü filmi bilhassa son derece eğlenceli olmasından dolayı büyük ilgi görmüştü. Filmin diğer Marvel solo karakterlerinin filminin tam aksine birçok komedi öğesini barındırıyor olması sayesinde zannedilenden daha çok izlendiğini söyleyebiliriz. Bu noktada, Thor 4 filminin ise Thor 3’ü geçerek daha da komik olması bekleniyor.

Love and Thunder; Hemsworth’ü göreceğimiz son film olmamasından dolayı da önem taşıyor. Hemsworth’ün Guardians of Galaxy filminde de Thor olarak seyirciyle buluşması söz konusu olabilir. Endgame’in ardından Guardians of Galaxy ekibine katılan Thor’un bu ekipte neler yapacağı da ayrı bir merak konusu olarak dikkat çekiyor. Bu noktada, bu filmin ardından Thor’u Guardians of Galaxy ekibiyle beraber görmenin çok fazla sürpriz olmayacağını söyleyebiliriz.

Filmin vizyona giriş tarihi 2022’nin Şubat ayı olarak gösterilse de çekimlerin henüz başlamadığını da ifade etmeliyiz. Ağustos ayında bilhassa yabancı kaynaklarda çekimler için hazırlık yapıldığına dair haberler çıkmıştı. Bu noktada, filmin oyuncularından birisi olan Natalie Portman; film çekimlerinin 2021 yılının ilk aylarında başlayacağını ifade etti.

Film hakkında ki gelişmeleri filmin imdb sayfasından: https://www.imdb.com/title/tt10648342/ takip edebilir ya da vizyona girdiği andan itibaren Thor 4 izle, Thor 4 Love and Thunder 2020 Filmini 720p kalite de full hd 4K türkçe dublaj izleyin, Thor 4 Love and Thunder Altyazılı 1080p izle, iyi seyirler.

  • Yapım Yılı
    2022
  • IMDb Puanı
    9.9
  • Film Dili
    Girilmedi
0 Yorum