Togo Türkçe Dublaj izle (2019)

5.2 /10 54
Togo Türkçe Dublaj izle (2019)

Togo filmi İzle

Togo filmi izle Hikâyenin merkezinde 1925 yılı itibariyle yaşanılan kaos bulunmaktadır. Bu yıllarda difteri hastalığının zirveye ulaşması öne çıkmıştır. Tüm dünyayı etkisi altına alan hastalık, Alaska’ya kadar uzanmıştır. Hastalık daha çok yaşı küçük çocukları hedef almakta ve ölümlerine yol açmaktadır. Her ne kadar tehlikeli bir hastalık olsa da tedavisi yok değildir. Lakin iyileşme sürecini sağlayacak seruma ulaşmak için epey bir yol gidilmek zorundadır. Üstelik Alaskalılar için 100 yılda bir gerçekleşen kar fırtınasına gün sayılmaktadır. Yola çıkmak doğrudan intihar olarak gözlemlenecektir.
Togo filmi İzle

Togo Türkçe Dublaj izle

Togo filmi full hd Kasabada sözü geçen insanlar bir araya gelerek, küçük çocukların hayatını kurtarmak için radikal bir karar imza atacaktırlar. Kızakçının, 1000 kilometre yolu aşarak, çocukların iyileşmesini sağlayacak serumları temin etmesi istenecektir. Leonard Seppala isimli kızakçı neyle karşı karşıya olduğunun farkındadır. Lakin çocukların hayatı söz konusu olduğundan görevi zorunlu olarak kabul edecektir. Bu süreçte kendi hazırlıklarını tamamlamaya çalışıp, bir an önce yola çıkmak isteyecektir. Çünkü her dakika fırtınaya daha fazla yaklaşılmaktadır.
Togo filmi Full Hd İzle

Togo Filmi Full HD izle

Togo filmi tek parça izle Leonard Seppala’yı tedirgin eden durum Togo isimli bir kızak köpeği olacaktır. Diğer kızak köpeklerine oranla daha küçük ve çelimsiz gözüken bu köpeğe karşı olumsuz önyargılar besleyecektir. Kendisinden bir an önce kurtulmak isteyecektir. Çünkü yolculuk süresince ayak bağı olacağına kanaat getirecektir. Eğitilmesi zor olduğu için de başını daha fazla ağrıtmak istemeyecektir. Togo çelimsiz yapısına rağmen kahramanlık örneği gösterecektir.
Togo filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • IMDb Puanı
    8.2
  • Film Dili
    Girilmedi
8 Yorum
Muro
10 Mayıs 2020

Bak filminin kopyası olmuş

Ömer
9 Nisan 2020

Hayatımda izledğim en anlamlı film gerçekten harika kesinlikle izlenmeli

brk
11 Şubat 2020

Harika bir film,tşkler admin

MURAT
17 Ocak 2020

Film güzel ama seslendirme iğrenç

Nurlan
15 Ocak 2020

muhteshem film,ellerinize saglik

murat
4 Ocak 2020

tavsiye edilir

betül
4 Ocak 2020

hoş

ali
4 Ocak 2020

süper