Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Transit 17 Türkçe Dublaj izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 2   Ortalama: 3/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Transit 17 Türkçe Dublaj izle (2019)

Transit 17 filmi İzle

Transit 17 filmi izle Dünya kısa zaman önce büyük bir felakete maruz kalmıştır. Ortaya çıkan değişik bir virüs, salgınlar halinde nüfus etmeye başlayacaktır. İnsanlar birbiri ardına zombileşmeye başlamıştırlar. Artık salgın kontrolden çıktığı vakit, mücadele ekipleri de güçlenmeye karar vermiştir. Direniş ekipleri, salgını kontrol altına almaya çalışmaktadırlar. Alpha isimli takımda bu direniş ekipleri arasındadır. Kendilerinin başında Tex gibi korkusuz bir lider bulunmaktadır. Bu nedenle de mücadelelerinde en öne çıkan ekiplerdendirler.
Transit 17 filmi İzle

Transit 17 filmi full Hd İzle

Transit 17 filmi full hd Malı mülkü yerinde olan bir adam, kızını kurtarabilmek için karakterlere yeni bir misyon yükleyecektir. Zengin adamın kızı geçmişte öldüğünü kabullendirmiştir. Fakat bir süre sonra yeniden babasıyla iletişime geçmiştir. Bu iletişim sonucunda kendisinin salgına karşı bağışıklığının bulunduğu ortaya çıkmıştır. Henüz hayatta olsa da zarar görmemesi zor bir durumdur. Kendisini zombilerin arasından çekip kurtaracak bir ekibe ihtiyacı vardır.
Transit 17 filmi Full Hd İzle

Transit 17 filmi Tek Parça izle

Transit 17 filmi tek parça izle Tex Alpha ekibinin görev için çıkmasının mantıksız olacağını düşünecektir. Fakat sonrasında kızın kanıyla diğer insanlara bağışıklık kazandırılma ihtimali ortaya çıkacaktır. Bu saatten sonra mücadeleleri daha uç noktalara ilerleyecektir. Genç kızı kurtarmak artık insani bir görev konumuna erişecektir. Çünkü, kendisinin zarar görmesi halinde aşı yapılamayacağı gibi dünyadaki salgın da kontrol altına alınamayacaktır. Ellerindeki imkanlar sadece salgını yavaşlatmaya yöneliktir. Bunu da kolay bir şekilde başarmak söz konusu olmayacaktır.
Transit 17 filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Guy Bleyaert

Oyuncular: Guy Bleyaert, Zara Phythian, Lee Charles

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Transit 17 Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. sa - 6 ay önce demiş ki:

    Gerçekten yorum yapınca bir işe yarıyormu çok merak ettim. Eğer işe yararsa bir daha yazıp özür diliycem.