Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Trick Full HD izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 4/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Trick Full HD izle (2019)

Trick filmi İzle

Trick filmi izle Hikâyede Patrick Weaver’in merkezinde gelişecek olaylar işlenecektir. Sıradan Cadılar Bayramı dönemi, kendisinin yaratacağı infialle birlikte seyrini kaybedecektir. Karakterin geçmişi birçok mutsuz olaya tanık olmasıyla bilinmektedir. Bu zamana kadar sakin bir yapıya sahip olan karakter, sınıf arkadaşlarının da katılım sağlayacağı kostümlü partide, dehşet verici olaylara imzasını atacaktır.
Trick filmi İzle

Trick filmi full Hd İzle

Trick filmi full hd Ortaya çıkardığı durum sonucunda, vahşete maruz bıraktığı arkadaşları kendisinin de kaderinin değişmesine yol açacaktır. İşlediği cinayet sonucunda, polis tarafından yaka paça nezarete atılacaktır. Kendisinin neden olduğu olay, şehirde geniş yankı uyandıracaktır. Fakat karakter için teslim olmak bu kadar kolay kabullenilmeyecektir. Bu nedenle de nezarethaneden kaçmaya karar verecektir. Üstelik, şaşırtıcı olarak bu konuda başarılı bir eylem gerçekleştirecektir.
Trick filmi Full Hd İzle

Trick filmi Tek Parça izle

Trick filmi tek parça izle Mike Denver adındaki polis dedektif, Patrick Weaver’in firarına şahit kaldığında neye uğradığını şaşıracaktır. Bir anlık psikolojisi sonucunda, silahıyla beş el üzerine ateş edecektir. Bunun sonrasında karaktere ulaşılmasa da öldüğü kesin olarak kabul edilecektir. Ancak aradan uzun zaman sonra yeni bir Cadılar Bayramı kaosu daha ortaya çıktığında, ölümün elinden de kaçabilmeyi başardığı ortaya çıkacaktır. Mike Denver için vicdan azabı çektiren bu durum, artık kökünden çözülmek istenecektir. Bu nedenle de soluksuz bir kedi fare oyununa tanık olunacaktır. Patrick Weaver zekası sayesinde polis dedektifini avucunun içine alacak ve kolay lokma olmadığını bir kez daha kanıtlayacaktır.
Trick filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Patrick Lussier

Oyuncular: Jamie Kennedy, Omar Epps, Tom Atkins

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?