Triple Threat Türkçe Dublaj izle (2019)

Fragman Vidmoly
rek
5.3 /10 670
Triple Threat Türkçe Dublaj izle (2019)

Triple Threat filmi İzle

Triple Threat filmi izle Hikâyenin kahramanı Xian, hayatı boyunca istediği her şeyi elde edebilmiştir. Çünkü, kendisi Çinli bir milyarderin kızıdır. Ancak bütün bunlara rağmen, daha münzevi bir yaşam yaşamayı tercih etmiştir. En büyük hedefi de Maha Jaya isimli bölgeyi suçtan arındırmaktır. Burada yaşamını sürdüren yerli halk, uzun zamandır suç batağında bir yaşam sürdürmektedirler. Güvenlikleri neredeyse sıfırdır. Xian, yaşamını bu bölgede sürdüren bireylerin, doğru eğitim almalarını ve topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamak için mücadele edecektir.
Triple Threat filmi İzle

Triple Threat Türkçe Dublaj izle

Triple Threat filmi full hd Xian’ın bu bağlamda hamlelerde bulunması, en çok da bölgede aktif bir şekilde faaliyetlerini yürüten bir kartelin dikkatini çekecektir. Çünkü bölgenin kontrolünden yıllardır menfaat sağlamaktadırlar. Xian’ın politikaları ise doğrudan kendilerine karşıdır. Halkı sömürmeye alışmış olan karakterler, ne yapıp edip Xian’ı engellemeye kalkışacaklar. Başlarda gözünü korkutmak için çeşitli eylemlerde bulunsalar da Xian, kararından asla geri adım atmayacaktır. Bu durum kartelin, kısa zaman sonra kellesine ödül koymasına yol açacaktır. Xian, kurtulmasının imkansıza yakın olduğu bir kovalamacaya maruz kalacaktır.
Triple Threat filmi Full Hd İzle

Triple Threat Filmi Full HD izle

Triple Threat filmi tek parça izle Xian’ın peşindeki kötü niyetli insanlardan kaçarak, inandığı değerler uğruna hayatta kalması üzerinde ilerleyecektir. Bir süre sonra tek başına sürdürdüğü mücadeleye, başka insanlar da destek olacaktır. Çünkü, kartel geçmişte bir grup paralı askeri de yarı yolda bırakmıştır. Bu nedenle de intikamlarını alma fırsatı bulacaktırlar.
Triple Threat filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Çin , Tayland
  • Film Dili
    Girilmedi
69 Yorum
Abdulkadir
12 Haziran 2020

Super harika bir film

faruk aaksu
9 Haziran 2020

böle büyük kadrolu film görmedim müthiş

Seyfi yaman
7 Mayıs 2020

Henüz seyretmedim eğer türkce doblaj ise mutlu oacağım şimxiden emeği geçenlere teşekkürler.

Seyfi yaman
7 Mayıs 2020

Film harika

Kerem
4 Mayıs 2020

Çok iyi film

Beytullahörs
3 Mayıs 2020

Vkvkbkkb

taner
24 Nisan 2020

çok güzel bir film

Tuncer
22 Nisan 2020

Çok güzel harika

kadir
18 Nisan 2020

bnvj