Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Triple Threat Türkçe Dublaj izle (2019)

20
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 28   Ortalama: 3.3/5]
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Triple Threat Türkçe Dublaj izle (2019)

Triple Threat filmi İzle

Triple Threat filmi izle Hikâyenin kahramanı Xian, hayatı boyunca istediği her şeyi elde edebilmiştir. Çünkü, kendisi Çinli bir milyarderin kızıdır. Ancak bütün bunlara rağmen, daha münzevi bir yaşam yaşamayı tercih etmiştir. En büyük hedefi de Maha Jaya isimli bölgeyi suçtan arındırmaktır. Burada yaşamını sürdüren yerli halk, uzun zamandır suç batağında bir yaşam sürdürmektedirler. Güvenlikleri neredeyse sıfırdır. Xian, yaşamını bu bölgede sürdüren bireylerin, doğru eğitim almalarını ve topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamak için mücadele edecektir.
Triple Threat filmi İzle

Triple Threat filmi full Hd İzle

Triple Threat filmi full hd Xian’ın bu bağlamda hamlelerde bulunması, en çok da bölgede aktif bir şekilde faaliyetlerini yürüten bir kartelin dikkatini çekecektir. Çünkü bölgenin kontrolünden yıllardır menfaat sağlamaktadırlar. Xian’ın politikaları ise doğrudan kendilerine karşıdır. Halkı sömürmeye alışmış olan karakterler, ne yapıp edip Xian’ı engellemeye kalkışacaklar. Başlarda gözünü korkutmak için çeşitli eylemlerde bulunsalar da Xian, kararından asla geri adım atmayacaktır. Bu durum kartelin, kısa zaman sonra kellesine ödül koymasına yol açacaktır. Xian, kurtulmasının imkansıza yakın olduğu bir kovalamacaya maruz kalacaktır.
Triple Threat filmi Full Hd İzle

Triple Threat filmi Tek Parça izle

Triple Threat filmi tek parça izle Xian’ın peşindeki kötü niyetli insanlardan kaçarak, inandığı değerler uğruna hayatta kalması üzerinde ilerleyecektir. Bir süre sonra tek başına sürdürdüğü mücadeleye, başka insanlar da destek olacaktır. Çünkü, kartel geçmişte bir grup paralı askeri de yarı yolda bırakmıştır. Bu nedenle de intikamlarını alma fırsatı bulacaktırlar.
Triple Threat filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - Çin , Tayland

Yönetmen: Jesse V. Johnson , Xiaolie Wang

Oyuncular: Scott Adkins, Iko Uwais, Tony Jaa, Michael Jai White, Tiger Hu Chen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?