Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor izle

SUPER FHD FRAGMAN
Vizyon Tarihi 21 Temmuz 2021
8.9 /10 11
Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor izle

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor izle ⚡ Animasyon türü Trollhunters: Rise of the Titans 2021 Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı Full HD 1080p izle. Trollhunters: Rise of the Titans, insanlık ve sihir arasında olan savaşı anlatmaktadır. Meksikalı film yönetmeni Guillermo, 2016’da Netflix ve Dreamworks için animasyonlu fantastik bir dizi olan Trollhunters’i çıkardı ve o zamandan beri izlenen, tutkulu bir proje haline geldi. Bu animasyon dizi 2018 yılında üçüncü ve son sezonu ile final verdi. Dizi övgü dolu eleştiriler almıştır.

Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor Türkçe Dublaj izle Türkçeye çevrildiğinde “Trol Avcıları” olan bu seri küçük bir Arcadia kasabasında hikayesi ile başlıyor. Trollerin ve diğer büyülü yaratıkların yaşadığı gizli bir krallığı keşfetmeye giderken gizemli bir genç çocuğun tılsımla karşılaşmasını ve bundan sonraki maceralarını konu olarak işliyor. Büyülü kasabada geçen ikinci dizi 3Below: Tales of Arcadia ve üçüncü dizi Wizards: Tales Of Arcadia, daha önce mahsur kalan uzaylılar ve kasabının büyülü gücünü kontrol edenler arasındaki savaşı anlattı. Trollhunter serisi Trollhunters: Rise of the Titans ile uzun metrajlı olarak sona erecek.

Trollhunters: Rise of the Titans Türkçe Dublaj izle Arcadia kasabasını, kasabının sihirli gücünü kontrol etmek isteyenlerden korumak için üçlünün güçlerini birleştirmesini izleyeceğiz.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Animasyon

 • Orjinal Adı Trollhunters: Rise of the Titans

 • Yönetmen: Johane Matte, Francisco Ruiz-Velasco, Andrew L. Schmidt

 • Oyuncular: Alfred Molina, Steven Yeun, Nick Offerman, Emile Hirsch, Diego Luna, Nick Frost, Kelsey Grammer, Cheryl Hines, Charlie Saxton, Lexi Medrano

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Süresi
  104 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj
2 Yorum
Osman
12 Haziran 2021

Film nerde

  admin
  14 Haziran 2021

  21 Temmuz’da yayınlanacak