FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Trolls World Türkçe Dublaj izle (2019)

Trolls World Tour filmi İzle

Trolls World Tour filmi izle Hikayemizde Branch ve Kraliçe Poppy’nin şaşkınlık yaratan keşifleri ele alınmaktadır. Karakterler, kendilerinden daha farklı bir Troll dünyasını keşfedecektirler. Sahip oldukları farklılıklar, birçok kabilenin büyük savaşlar yaşamasına yol açmıştır. Bütün bunların üstüne, bir de gizemli bir tehdit ile uğraşmaları gerekecektir. Poppy, Branch ve beraberlerindeki dostları, bugüne kadar birbirlerine düşmanlık güden trolleri bir araya getirmeye çalışacaktırlar.
Trolls World Tour filmi İzle

Trolls World Tour filmi full Hd İzle

Trolls World Tour filmi full hd Kayıtsız kaldıkları takdirde, dünyanın kaderi bir anda tehlikeye girecektir. Bütün trollerin, ortaklaşa hareket etmeleri ve beraber saldırmaları lazımdır. Girişecekleri bu savaş, Troll dünyasında bu zamana kadar gelmiş geçmiş en büyük savaş olacaktır. Savaşın komutasını Kraliçe Poppy ve Branch üstlenecektir. Altı farklı ülkeye dağılmış ve altı farklı türde müzik türlerinden oluşan Troll kabilelerini bir araya toplamaları için kısa bir zamanları bulunacaktır.
Trolls World Tour filmi Full Hd İzle

Trolls World Tour filmi Tek Parça izle

Trolls World Tour filmi tek parça izle Karakterler zaman kaybetmeden, Funk, Pop, Rock, Country, classic ve Techno ülkelerine yol alacaktırlar. Ozzy Osbourne’nin yardımcısı olan Kaya Kralı, hard rock telif hakkı Kraliçesi Barb ile birlikte rock saltanatının sürmesini ve diğerlerinden üstün tutulmasını istemektedirler. Bu nedenle de diğer bütün müzik türlerini ortadan kaldırmaya yeltenecekler. Poppy ve Branch, dünyayı kaderiyle bir başına bırakmak istemeyecekler. Dostlarını da bu mücadele adına birleştirecekler. Biggie, Chance, Satin, Cooper ve Guy Diamond başta olmak üzere birçok Troll bir araya gelecekler.
Trolls World Tour filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Animasyon, Aile, Komedi

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Walt Dohrn

Oyuncular: Justin Timberlake, Anna Kendrick, Kelly Clarkson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Trolls World Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
  1. adem - 1 sene önce demiş ki:

    harika olmus elinize salık

  2. adem - 1 sene önce demiş ki:

    harikA olmus eliniz sallik

  3. Elif Gürel - 1 sene önce demiş ki:

    Bu filmi ne zamandır izlemek istiyordük