Trolls World Türkçe Dublaj izle (2019)

23
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Trolls World Türkçe Dublaj izle (2019)

Trolls World Tour filmi İzle

Trolls World Tour filmi izle Hikayemizde Branch ve Kraliçe Poppy’nin şaşkınlık yaratan keşifleri ele alınmaktadır. Karakterler, kendilerinden daha farklı bir Troll dünyasını keşfedecektirler. Sahip oldukları farklılıklar, birçok kabilenin büyük savaşlar yaşamasına yol açmıştır. Bütün bunların üstüne, bir de gizemli bir tehdit ile uğraşmaları gerekecektir. Poppy, Branch ve beraberlerindeki dostları, bugüne kadar birbirlerine düşmanlık güden trolleri bir araya getirmeye çalışacaktırlar.
Trolls World Tour filmi İzle

Trolls World Tour filmi full Hd İzle

Trolls World Tour filmi full hd Kayıtsız kaldıkları takdirde, dünyanın kaderi bir anda tehlikeye girecektir. Bütün trollerin, ortaklaşa hareket etmeleri ve beraber saldırmaları lazımdır. Girişecekleri bu savaş, Troll dünyasında bu zamana kadar gelmiş geçmiş en büyük savaş olacaktır. Savaşın komutasını Kraliçe Poppy ve Branch üstlenecektir. Altı farklı ülkeye dağılmış ve altı farklı türde müzik türlerinden oluşan Troll kabilelerini bir araya toplamaları için kısa bir zamanları bulunacaktır.
Trolls World Tour filmi Full Hd İzle

Trolls World Tour filmi Tek Parça izle

Trolls World Tour filmi tek parça izle Karakterler zaman kaybetmeden, Funk, Pop, Rock, Country, classic ve Techno ülkelerine yol alacaktırlar. Ozzy Osbourne’nin yardımcısı olan Kaya Kralı, hard rock telif hakkı Kraliçesi Barb ile birlikte rock saltanatının sürmesini ve diğerlerinden üstün tutulmasını istemektedirler. Bu nedenle de diğer bütün müzik türlerini ortadan kaldırmaya yeltenecekler. Poppy ve Branch, dünyayı kaderiyle bir başına bırakmak istemeyecekler. Dostlarını da bu mücadele adına birleştirecekler. Biggie, Chance, Satin, Cooper ve Guy Diamond başta olmak üzere birçok Troll bir araya gelecekler.
Trolls World Tour filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Animasyon, Aile, Komedi

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Walt Dohrn

Oyuncular: Justin Timberlake, Anna Kendrick, Kelly Clarkson

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Trolls World Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 56 Yorum bulunuyor.
 1. fatma

  harika

 2. zg

  iyi film

 3. zg

  iyi

 4. hghgghg

  hg

 5. Dyana

  Nice

 6. Acilmadi

  Ok

 7. Superman

  Come on Man

 8. Superman

  Come on

 9. enes navriz

  harika bir film

 10. İsimsiz

  Güzel:))

 11. Anonim

  A

 12. Öykü

  Çok güzel bir film

 13. salih

  izleyecegim

 14. hölölölölöl

  işe yaramıyacak kesin

 15. adamm

  çok beğendim

 16. R

  Harika bir film.