Turkish’i Dondurma Filmi izle

10 /10 1
Turkish’i Dondurma Filmi izle

Turkish’i Dondurma filmi İzle

Turkish’i Dondurma filmi izle filmimizin kahramanları Avustralya’da ikamet etmekte olan iki Türk vatandaşının milli duygularla yaşadıkları mücadeleleri anlatıyor. Kahramanlarımız İngilizlerin Hindistan’ı işgali sırasında yardıma gelmiş, esir düşüncede Avusturalya’ya kaçmışlardır. Yağız iki delikanlılardan biri hayatını devecilik yaparak kazanırken diğeri de el arabasında dondurma satarak kazanmaktadır. İkisi de baba mesleklerini icra etmektedir. Hallerinden gayet memnun ve huzurlu olarak hayatlarını sürdürürlerken bir anda Dünya Savaşının çıktığını duyacaklardır.
Turkish'i Dondurma filmi İzle

Turkish’i Dondurma Türkçe Dublaj izle

Turkish’i Dondurma filmi full hd 1915 yıllarına gideceğimiz filmimizde ikili Çanakkale Savaşı’na katılmak için Türk topraklarına dönmek isteyeceklerdir. Haberi alır almaz hemen hazırlanıp yola koyulacaklardır ki bulundukları yerin yöneticileri adadan dışarıya gidebilmelerine müsaade etmiyecektir. Bütün bunların üstüne Avustralya’da Türk karşıtı propagandalar yürütülerek, tahrik edilmelerine sebep olacaktır. İngilizler, müttefikleri olan Avustralya’da broşür dağıtarak işgal kuvvetlerine destek olacak devşirme askerler toplamaktadırlar. Bütün topladıkları bu askerlere de ANZAK ismini vereceklerdir. Yoğun bir katılım olur ve artık bir şeyler yapılması gerekecektir.
Turkish'i Dondurma filmi Full Hd İzle

Turkish’i Dondurma Filmi Full HD izle

Turkish’i Dondurma filmi tek parça izle haberi duyar duymaz öfkelenen iki delikanlılarımız, ne yapacakları hakkında uzun uzun düşünürler. Madem adadan çıkıp cephede savaşmalarına izin verilmiyordur. O zaman tek çare olarak adada savaşacaklardır. Ancak bilinen şekilde değil. Bölgede bulunan tren raylarını sabote etmekten, cephane sevkiyatlarını engellemeye kadar dikkat çekici işlere imza atacaklardır. İkiliyi durdurabilmek için en az 200 asker gerekecek düzeydedir.
Turkish'i Dondurma filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
101 Yorum
Süleyman Cantürk
9 Ocak 2020

Öfkeli

melek
27 Kasım 2019

ÇOK ÇOK İYİ

Ferdi
27 Kasım 2019

Harika

durum vahim
25 Kasım 2019

acaba öbür tarafta haklarını helal edeceklermi hak sahipleri iziliyoruz ama Allah affetsin

Saime eksı
12 Ekim 2019

Mükenmel

erdi
3 Eylül 2019

Iyi film

Ahmet
22 Ağustos 2019

Daha ne kadar bekliyecez

muko
21 Ağustos 2019

süper

türk
16 Ağustos 2019

çok yuksek

Çağrı
11 Ağustos 2019

Süper;)

Tuncay TOK
7 Ağustos 2019

Harika film

Tuncay TOK
7 Ağustos 2019

Mükemmel