Turkish’i Dondurma Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Turkish’i Dondurma Filmi izle

Turkish’i Dondurma filmi İzle

Turkish’i Dondurma filmi izle filmimizin kahramanları Avustralya’da ikamet etmekte olan iki Türk vatandaşının milli duygularla yaşadıkları mücadeleleri anlatıyor. Kahramanlarımız İngilizlerin Hindistan’ı işgali sırasında yardıma gelmiş, esir düşüncede Avusturalya’ya kaçmışlardır. Yağız iki delikanlılardan biri hayatını devecilik yaparak kazanırken diğeri de el arabasında dondurma satarak kazanmaktadır. İkisi de baba mesleklerini icra etmektedir. Hallerinden gayet memnun ve huzurlu olarak hayatlarını sürdürürlerken bir anda Dünya Savaşının çıktığını duyacaklardır.
Turkish'i Dondurma filmi İzle

Turkish’i Dondurma filmi Full Hd İzle

Turkish’i Dondurma filmi full hd 1915 yıllarına gideceğimiz filmimizde ikili Çanakkale Savaşı’na katılmak için Türk topraklarına dönmek isteyeceklerdir. Haberi alır almaz hemen hazırlanıp yola koyulacaklardır ki bulundukları yerin yöneticileri adadan dışarıya gidebilmelerine müsaade etmiyecektir. Bütün bunların üstüne Avustralya’da Türk karşıtı propagandalar yürütülerek, tahrik edilmelerine sebep olacaktır. İngilizler, müttefikleri olan Avustralya’da broşür dağıtarak işgal kuvvetlerine destek olacak devşirme askerler toplamaktadırlar. Bütün topladıkları bu askerlere de ANZAK ismini vereceklerdir. Yoğun bir katılım olur ve artık bir şeyler yapılması gerekecektir.
Turkish'i Dondurma filmi Full Hd İzle

Turkish’i Dondurma filmi Tek Parça izle

Turkish’i Dondurma filmi tek parça izle haberi duyar duymaz öfkelenen iki delikanlılarımız, ne yapacakları hakkında uzun uzun düşünürler. Madem adadan çıkıp cephede savaşmalarına izin verilmiyordur. O zaman tek çare olarak adada savaşacaklardır. Ancak bilinen şekilde değil. Bölgede bulunan tren raylarını sabote etmekten, cephane sevkiyatlarını engellemeye kadar dikkat çekici işlere imza atacaklardır. İkiliyi durdurabilmek için en az 200 asker gerekecek düzeydedir.
Turkish'i Dondurma filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Savaş, Tarih, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: Ali Atay, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Caner Kurtaran, Alma Terzic

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Turkish’i Dondurma Filmi izle” filminde 101 Yorum bulunuyor.
 1. Süleyman Cantürk

  Öfkeli

 2. melek

  ÇOK ÇOK İYİ

 3. Ferdi

  Harika

 4. durum vahim

  acaba öbür tarafta haklarını helal edeceklermi hak sahipleri iziliyoruz ama Allah affetsin

 5. Saime eksı

  Mükenmel

 6. erdi

  Iyi film

 7. Ahmet

  Daha ne kadar bekliyecez

 8. muko

  süper

 9. türk

  çok yuksek

 10. Çağrı

  Süper;)

 11. Tuncay TOK

  Harika film

 12. Tuncay TOK

  Mükemmel