Tutsak Türkçe Dublaj izle (2018)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Tutsak Türkçe Dublaj izle (2018)

Tutsak filmi İzle

Tutsak filmi izle Olayların merkezinde, uluslararası tanınırlığa sahip olan bir opera sanatçısı bulunmaktadır. Sanatçı ve cemiyetten olan çok sayıda misafir, Güney Amerika’da bir doğum günü için bir araya toplanmışlardır. Bu doğum günü sıradan değildir ve varlıklı bir iş adamının namına tertip edilmiştir. Japon iş adamı karakterimiz, Katsumi Hosokawa, doğum günü için ismine yakışır bir parti düzenlemiştir. Amerikalı sanatçı Roxane Coss’ta partinin misafirleri arasındadır ve bugüne özel mini konser verecektir.
Tutsak filmi İzle

Tutsak filmi full Hd İzle

Tutsak filmi full hd Partinin düzenlendiği ev Başkan yardımcısının evi olduğundan gayet güvenilir ve her şey kontrol altındadır. Davetliler doya sıya eğlenirler ancak partinin bitimine yakın bir grup terörist baskın düzenler. Teröristlerin tek istekleri General Benjamin’in, tutuklayarak alı koyduğu dava yoldaşlarının serbest bırakılmasıdır. Tüm seçkin davetlileri rehin olarak alırlar ancak kontrol etmeleri zorlaşınca yeni bir çözüm yolu bulurlar.
Tutsak filmi Full Hd İzle

Tutsak filmi Tek Parça izle

Tutsak filmi tek parça izle Gereksiz kalabalık onların işini zorlaştıracağı gibi kontrollerini de etkilemektedir. Bu nedenle buldukları çözüm sayesinde Roxane Coss ve Katsumi Hosokawa’nın da dahil olduğu en önemli şahsiyetlerin bulunduğu bir grubu rehin tutup diğerlerini serbest bırakacaklar. Pazarlık aşamaları tamı tamına bir ay sürecektir. Coss ve Hosokawa, korku dolu bekleyiş süresince birbirlerinin bilinmeyen yönlerini de keşfetme fırsatı bulacaklardır. İkilinin her geçen gün daha fazla yakınlaşması, ikisinin de hayatlarını etkileyecek ve aralarında garip bir çekim hissedecekler.
Tutsak filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 10

Tür: Dram, Gerilim

Yapım: 2018

Yönetmen: Paul Weitz

Oyuncular: Julianne Moore, Ken Watanabe, Christopher Lambert, Demián Bichir, Sebastian Koch

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tutsak Türkçe Dublaj izle (2018)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. erden dalay

    süper