Üç Harfliler: Adak Filmi izle

4.4 /10 17
Üç Harfliler: Adak Filmi izle

Üç Harfliler: Adak filmi İzle

Üç Harfliler: Adak filmi izle Korkuyu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz üç harfle tanımlanan ancak etkileri isimlerinin oldukça fazla katı duruma sebebiyet veren başka âlemden varlıkların çevresinde gelişiyor. Hikâyemizin kahramanları olan Metin ve Salih iki kafadar arkadaştır. Günlerden bir gün avlanmak için ormana doğru giderler. Ormanda yaşanan talihsiz bir tüfek kazası sonucunda Salih vurulacak ve beynine isabet eden saçmalar ile yaşamaya mahkûm edilecek.
Üç Harfliler: Adak filmi İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi full hd izle Yaşanılan bu acı olaylar sebebiyle Salih’in psikolojisi gün geçtikçe bozulmaktadır. İyileşip hayata tekrar tutunabilmesi için hem manevi hem de maddi olarak yardıma muhtaçtır. Metin ilk başlarda arkadaşının yaşadığı bu talihsiz durum için her türlü desteği vereceğini taahhüt etse de işler anlaşıldığı gibi gitmemektedir. Salih tek bu olanlarla bir başına kalmayacak, Metin sevgilisi Şermin’i de ondan ayıracaktır. Çünkü Metin eski nişanlısı Arzu’dan ayrılmış, arkadaşı Salih’e ihanet ederek kısa süre sonra Şermin ile nişanlanacaktır.
Üç Harfliler: Adak filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

Üç Harfliler: Adak filmi tek parça izle Arzu öfkeden ne yapacağını bilemez halde Salih’in evine giderek hem onla hem de annesi Türkan’la olanları paylaşacaktır. Görünüşü itibariyle hiçte tekin olmayan Türkan oğlunu bu aciz duruma düşürün Metin’den ve diğerlerinden intikamını almak için harekete geçecektir. Bu intikam için sizce hangi yolu seçecektir? Doğru tahmin ettiniz, ateşten yaratılmış başka âlemin varlıkları Metin’i ve diğer insanları hangi davranışlara soktuğunu hür dikkat izleyecek yer yer duygusallaşacak, ses ve görüntü efektleri sayesinde filmin içindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz.
Üç Harfliler: Adak filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
593 Yorum
muhammet
1 Nisan 2020

çok beğendım ama çok korkunt olmuş

Kaan
15 Şubat 2020

Film harikaydı izlenmesi gerekiyor

yusuf sahın
17 Aralık 2019

muthis emegi gecen yuregıne saglık

melo
12 Eylül 2019

harika olmus

eda
8 Eylül 2019

umarım güzel bir filmdir