Üç Harfliler: Beddua Filmi izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Üç Harfliler: Beddua Filmi izle

Üç Harfliler: Beddua filmi İzle

Üç Harfliler: Beddua filmi izle Serinin bu bölümdeki hikayesinde olayların temelinde ise beddua bulunmaktadır. Karakterler ise aynı lisede eğitim gören Burcu, Eda, Melek ve Ayla isimli dört yakın arkadaştır. Bu dört kız, kısa bir süre sonra esrarengiz olaylar yaşamaya başlarlar. Mezun olmalarından uzun yıllar geçse de aralarındaki ilişkiliyi ve dostluğu koparmayan karakterlerimiz, acı tatlı birçok olayda birleşmeyi başarabilmişlerdir.
Üç Harfliler: Beddua filmi İzle

Üç Harfliler: Beddua filmi full Hd İzle

Üç Harfliler: Beddua filmi full hd Etliye sütlüye karışmayan karakterlerimiz, mutlu mesut bir şekilde hayatlarına devam etmektedir. Günlerden bir gün Havel adındaki bir şaman kadınla tanışmaları, onlar için kaderlerinin yeniden çizilmesine neden olacaktır. Üstelik bu ürpertici kadınla bir gece vakti tesadüf eseri tanışmışlardır. İlk başlarda bir olumsuzluk yaşamasalar da ilerleyen zamanlarda kendilerini kurtulamayacakları bir belada bulurlar. Ruhsal ve fiziksel yönden tükenmiş olan karakterleri, bu duruma düşüren sadece ağızdan çıkmış bir sözdür.
Üç Harfliler: Beddua filmi Full Hd İzle

Üç Harfliler: Beddua filmi Tek Parça izle

Üç Harfliler: Beddua filmi tek parça izle Ortada yıllar öncesinden edilmiş ancak edenin sırra kadem bastığı bir beddua bulunmaktadır. Bu bedduadan kaynaklı karakterlerimiz, büyük sorunlar yaşayacaklar ve paranormal olaylara tanık olacaklar. Hayatları artık çekilmez bir noktaya gelince de bu bedduaya ait bütün sırları ortaya çıkarmaları gerekecektir. Her ulaştıkları ipucunda tüyleri diken diken edecek olaylarda peşine gelecektir. Karşılarında mücadele etmeleri gereken insan dışı varlıkların olması işleri epey zorlaştıracaktır. Havel’in varlığı ise dört kız için olayların ciddiyetini arttırmıştır.
Üç Harfliler: Beddua filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 33

Tür: Yerli Filmler, Korku

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal, Gizem Takma, Vural Ceylan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Üç Harfliler: Beddua Filmi izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. hatice

  izliyecegiz
  bakalım nasıl

 2. anan

  harika

 3. MİNE

  ?

 4. MİNE

  NASIL BİR FİLM?

 5. canpolat dinler

  bu film efso