Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Urban Fears Türkçe Dublaj izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Urban Fears Türkçe Dublaj izle (2019)

Urban Fears filmi İzle

Urban Fears filmi izle Hikâyede üç farklı korku hikayesi bir araya getirilmiştir. Farklı hikayelerin bu zamana kadar şehir dışlarında yaşanıldığına inanılmaktadır. Lakin, karakterler şehir dışına çıkmadıkları takdirde enteresan ve korku dolu anlara şahit olacaktırlar. Hikayenin kahramanlarından Halle, takipçileriyle canlı yayında konuşmaya bayılmaktadır. Üstelik karakterin hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip olması, sürekli olarak göz önünde bulunmasını sağlamıştır.
Urban Fears filmi İzle

Urban Fears filmi full Hd İzle

Urban Fears filmi full hd Günlerden bir gün Halle yeni bir canlı yayınla takipçileriyle buluşmuştur. Bu sırada kendisinin mail kutusuna viral bir mail gönderilmiştir. Maili inceleyen karakter, kendisi açısından gerçekçi ve doğru bulmamıştır. Üstelik bu düşüncelerini canlı yayında sarf etmekten de çekinmemiştir. Lakin bütün bu sözleri sarf etmesini takiben acımasız bir şekilde öldürüldüğü haberi yayılacaktır. Kan donduran detaylara sahip olay, peşinde birçok soru işaretini de ortaya çıkaracaktır. Halle’in kim veya kimler tarafından öldürüldüğüne ait sırlar, kamuoyunun ilgisini çekmiştir.
Urban Fears filmi Full Hd İzle

Urban Fears filmi Tek Parça izle

Urban Fears filmi tek parça izle Halle’nin ölümü, takipçileriyle kaynaştığı sosyal medyada da gündem olmuştur. İnsanlar tarafından Halle’nin ölümüne dair birtakım komplo teorileri ortaya atılmıştır. Bu teoriler kulaktan kulağa yayılarak, son derece farklı söylentilerin üretilmesine yol açmıştır. İnsanların her birinin ortak merakı viral mailin kim tarafından gönderildiğidir. Bunun dışından nereden ve nasıl geldiğinin yanında, amacının da ne olduğu düşünülecektir. İnsanlar sorulara cevap bulmaya çalışırlarken ölümler de birbiri ardına devam edecektir.
Urban Fears filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Nicholas Michael Jacobs

Oyuncular: Shawn C. Phillips, Alexis Beacher, Gianna Jacobs

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?