Utoya: July 22 izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Utoya: July 22 izle

Utoya filmi İzle

Utoya filmi izle Olayların temelinde 7 yıl önce Anders Behring Breivik tarafından gerçekleştirilen ve özellikle 18 yaş altı çocukların hedef alındığı 77 kişinin ölümüyle sonuçlanan katliam yatmaktadır. Genel olarak İslami teröre alışkın olan Avrupa için bu durum kabul edilmeyecek kadar ağırdır. Çünkü bu kez kendi insanlarından birisi İşçi Partisi’nin hedeflerini eleştirmek için bu işe kalkışmıştır. Üstelik olaylardan sonra yakalandığında pişmanlık duymadığı hakkında pişkin açıklamalarda bulunmuştur.
Utoya filmi İzle

Utoya filmi full Hd İzle

Utoya filmi full hd Bütün bu olaylar bölgeye az bir uzaklıkta Utoya Adası’nda bulunan bir gençlik grubunu da etkileyecektir. Oslo’da yaşanılan bu patlama hakkında herkesin farklı görüşü bulunmaktadır. Bu fikirler süreç ilerledikçe tartışma boyutuna ulaşır ve bölgeden silah sesleri yükselir. Gençler bütün olanları anlamlandırmaya çalışken sağa sola kaçışmaya ve kendilerini güvende tutacakları yer bulmayı hedeflerler. Bütün gençler için hayatta kalma mücadelesi başlamıştır. Asıl olarak olayların merkezinde ise Kaja isimli genç kız bulunmaktadır.
Utoya filmi Full Hd İzle

Utoya filmi Tek Parça izle

Utoya filmi tek parça izle Kaja, karmaşada kaybolan kız kardeşi Emilie’yi aramak zorunda kalmıştır. İlk başlarda tatbikat sanılan bu patlamanın gerçek olduğu sonradan anlaşılmıştır. Çadıra teslim ettiği kardeşini bulamayan Kaja, heyecanla kaosun ortasında onu bulmayı amaçlayacaktır. Ancak herkesin panik halinde koşuşturduğu ve tekin olmayan bu bölgede bütün bunların üstesinden gelmesi hiç de kolay olmayacaktır. Son çare olarak ormana açılacaktır. Bütün tehlikeleri hatta ölümü bile göze alarak Emilie’nin güvende olması için elinden geleni yapacaktır.
Utoya filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.1 /10 Toplam oy: 40

Tür: 2019 Film izle, Dram, Gerilim, Netflix, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Erik Poppe

Oyuncular: Andrea Berntzen, Aleksander Holmen, Brede Fristad, Elli Rhiannon Müller Osbourne, Sorosh Sadat

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?