Viking Blood Türkçe Dublaj izle (2019)

7
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Viking Blood Türkçe Dublaj izle (2019)

Viking Blood filmi İzle

Viking Blood filmi izle Hikâyede sıra dışı mistik bir köyde yaşanılanlar ele alınacaktır. Köye gelen bir yabancı karakter, bu zamana kadar aşina olmadığı bir yapıya sahip olduğunu gözlemleyecektir. Köy ahalisi Hristiyanlığa inananlar ve İskandinav mitolojik tanrılarına inananlar olarak iki farklı dini inanışı benimsemiştirler. Aralarındaki inanç ayrılıkları dolaylı olarak da köyün ikiye bölünmesine yol açmıştır. Şefin kanadında yer alan insanlar, İskandinav tanrılarından yöne inanışlarını bulundurmuşturlar.
Viking Blood filmi İzle

Viking Blood filmi full Hd İzle

Viking Blood filmi full hd İnanış yönünden iki kutup noktasına ayrılan köylülerin, tanık olacakları durumlar üzerinde ilerleyecektir. Hristiyan nüfus azınlıktan ibarettir. Bu nedenle de şefin kendilerine eziyetlerine ve öldürüp katletmelerine karşı ellerinden bir şey gelmemektedir. Lakin, sonrasında köye dahil olacak yabancı olayların bu evresinde Hristiyan inanışa sahip olan mazlumların, pençesi rolüne bürünecektir.
Viking Blood filmi Full Hd İzle

Viking Blood filmi Tek Parça izle

Viking Blood filmi tek parça izle Köye gelen yabancının ekseniyle değişecek güç dengesi üzerinde duracaktır. Yabancı karakter başlarda her iki tarafa da samimi yaklaşmaya çalışmış ve iş birliğinde bulunmuştur. Lakin sonrasında şefin iki tarafa karşı tavırlarını da orantısız bularak onu alt etmek için söz v ermiştir. Antipatik şefin üstesinden gelebilmek için uygun fırsatı kollamaya çalışacaktır. Şef beklenmedik bir zamanda kendisinin hükümdarlığının son bulmasına şahit olacaktır. Yabancının sürdüreceği mücadele, diğer iki köy eşrafına da örnek nitelikte olacaktır. Bu mücadele sürecinde iki taraf arasında örülen duvarlar da yavaş yavaş yerini kardeşlik tohumlarına bırakacaktır.
Viking Blood filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon

Yapım: 2019 - İngiltere

IMDB Puanı: 3.2

Yönetmen: Uri L. Schwarz

Oyuncular: Karen Margrethe Gotfredsen, Mia Lerdam, Robert Follin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Viking Blood Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 15 Yorum bulunuyor.
 1. ekrem

  iyi

 2. engin

  güzel bir yer

 3. Vikingler

  Vikingler

 4. Gultekin

  D

 5. güllü

  iyi bir film gibi görünüyor umarım izleyebilirim

 6. naber

  çok saçma

 7. mehmet

  çok güzel

 8. Orhangayir

  Harika

 9. aybüke

  süper

 10. haydar

  izlecen bakam

 11. ali

  İyi

 12. memo

  iyi

 13. bilhan halim

  cok yi<

 14. bilhan halim

  super bir film

 15. müzik ruhu

  İyi