Welcome To Acapulco Full HD izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Welcome To Acapulco Full HD izle (2019)

Welcome To Acapulco filmi İzle

Welcome To Acapulco filmi izle Olayların merkezinde Matt isimli karakter bulunacaktır. Kendisi bir süredir bilgisayar oyunu programcılığı yapmaktadır. Fakat sonrasında edindiği yanlış arkadaşları kendisini düzenli hayatından alıkoyacaktırlar. Emlakçı imajını yansıtan bir yakın arkadaşı, Matt’in başını fazlasıyla belaya sokacaktır. Matt, kandırılmasının yanında belaları aklamaya çalışacaktır. Çünkü pişman olmak için çok geç kalmıştır.
Welcome To Acapulco filmi İzle

Welcome To Acapulco filmi full Hd İzle

Welcome To Acapulco filmi full hd Kendini bulduğu dünya Matt’a, CIA ajanları, mafya baronları ve terör örgütlerinin üyeleriyle uğraşmak zorunda bırakmıştır. Her ne kadar olayların merkezinde aksiyon yer alsa da bu dünyaya uyum sağlamaya çalışacaktır. Bu sayede aşık olduğu kadının da dikkatini çekebileceğini hatta etkileyebileceğini düşünecektir. Bu nedenle de eline geçen fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çabalayacaktır.
Welcome To Acapulco filmi Full Hd İzle

Welcome To Acapulco filmi Tek Parça izle

Welcome To Acapulco filmi tek parça izle Matt’a bu süreçte mesleki olarak bilgi birikimi yüksek bir CIA ajanı da yardımcı olacaktır. Adeta bunca yıllık deneyimini Matt’ın doğru kararlar alması doğrultusunda kullanıma sunacaktır. İkilinin girecekleri macera, kendilerini farklı olaylarla baş başa bırakacaktır. Matt bir yandan sevdiği kadını elde etmenin peşindeyken diğer yandan da sahip olduğu yetenekleri iyilik için kullanmaya çalışacaktır. Bu süreçte farklı karakterlerin üstesinden gelmek zorunda kalacaktır. Aksi bir durum bütün hayallerini altüst ettiği gibi, hayatının gidişatını da son derece tehlikeye atacaktır. Bu nedenle de iradesi bu süreçte diri tutulmak zorunda kalınacaktır.
Welcome To Acapulco filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Aksiyon, Gerilim, Komedi

Yapım: 2019 - Meksika

IMDB Puanı: 4.2

Yönetmen: Guillermo Iván

Oyuncular: Ana Serradilla, Michael Kingsbaker, Michael Madsen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?