What If…? izle

8.9 /10 11
What If…? izle

Marvel What if izle, Peki Ya…? izle, 2021 Marvel’s What If…? dizisi 1. Sezon tüm bölümleri Türkçe Dublaj 1080p ve Altyazılı 720p Full HD izle. What If…? 2021 yılında yayına girmiş Marvel dizisidir. Dizide Marvel karakterlerinin bugüne kadar yaşadığı kritik olayların yeniden ve farklı bir biçimde ele alınışını izliyoruz.

Marvel’s What If…? Dizi Konusu

Marvel sinematik evreni yıllardan beri pek çok film ve hikayeyle ilerlemiştir. Bugüne kadar filmlerde çok sayıda karakter izledik. Bu karakterlerin çoğunun kendi hayat hikayesi ve kırılım anları vardır. What If…? dizisi Marvel karakterlerinin yaşadığı olayları farklı bir senaryoyla ele alıyor. Peki ya böyle olsaydı sonuç ne olurdu? İşte What If…? buna cevap arıyor.

What if Türkçe Dublaj izle Dizinin her bölümünde farklı bir MCU karakterinin hikayesi alternatif zaman dilimleriyle ele alınıyor. Bir bölümde süper asker serumunu Steve Rogers’ın değil de Agent Carter’ın alması ve sonunda süper kalkana sahip olması anlatılıyor. Başka bir bölümde ise Star Lord’un Peter Quill yerine T’Challa olması durumunda neler yaşanabileceği ele alınıyor. Tony Stark’ın Killmonger tarafından kurtarılması da anlatılan konulardan biridir.

Marvel’s What If…? Dizi Oyuncuları / Karakterleri

What If…? dizisi animasyon türündedir. Aksiyon ve maceranın yoğun şekilde hissedildiği dizi, Marvel hayranlarınca çok beğenilmiştir. Dizinin yönetmenliğini Bryan Andrews yapmıştır. Senaryoyu ise A.C. Bradley yazmıştır.

What if Türkçe Altyazılı izle dizisinde The Watcher’ı Jeffrey Wright seslendirmiştir. Black Phanter’i seslendiren isim ise Chadwick Boseman’dır. Matthew Wood, Terri Douglas ve Samuel L. Jackson dizide seslendirmen olarak görev yapan diğer isimlerdir.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Macera, Türkçe Altyazılı

 • Orjinal Adı Peki Ya...?

 • Oyuncular: Jeffrey Wright, Chadwick Boseman, Terri Douglas, Matthew Wood, Samuel L. Jackson, Jeremy Renner, Arthur Ortiz, Piotr Michael, Shane Sweet, Hayley Atwell, Michael Douglas, Karen Gillan, Josh Keaton, Lake Bell, Michael Rooker

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.6
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum