Woman at War Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
rek
rek
10 /10 1
Woman at War Türkçe Dublaj izle (2019)

Woman at War filmi İzle

Woman at War filmi izle Hikâyede sanayici iş adamlarına karşı, tüm gücüyle savaşan bir çevreci aktivist kadının mücadelesi ele alınacaktır. Genç kadın, günlerden bir gün evlat edinme başvurusunda bulunacaktır. Hiç umudu yokken bir anda başvurusu kabul edilecek ve tüm yaşamı değişecektir. Halla isimli karakter, işinden memnuniyet duyan biridir. Kendisi koro şefliği kariyeri sürdürmektedir. Diğer taraftan da İzlanda’da yer alan tabiatı, doğal unsurları, sanayinin yıkmasının önüne geçmeye çalışmaktadır. Politikacılar ile sanayiciler arasında büyük bir samimiyet vardır. İzlanda arazileri bu samimiyetten büyük zararlar görebilecektir.
Woman at War filmi İzle

Woman at War Türkçe Dublaj izle

Woman at War filmi full hd Genç karakter, alüminyum endüstrisine çevreyi korumak için savaş açacaktır. Sanayiciler, kendisinin mücadelesinden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır. Artık bu sektördeki her iş adamı için Halla, tam bir baş belası olarak görülmeye başlanacaktır. Kendisine Dağlar Kadını lakabı takılacak ve fabrikaların çalışma sistemlerini sabote etmesiyle bilinecektir.
Woman at War filmi Full Hd İzle

Woman at War Filmi Full HD izle

Woman at War filmi tek parça izle Artık, Halla’nın faaliyetleri, politikacılar ve iş adamları tarafından tahammül sınırlarını aşmıştır. Kendileri müdahale edecektirler ki Halla, beklemediği bir habere erişecektir. Uzun süredir evlat edinmek amacıyla, birçok girişimde bulunmuştur. Çoğundan reddedilen karakter, beklenmedik bir şekilde kabul edilecektir. Bir kız çocuk evlatlık edinme hakkı kazanan Halla, bir anda aktivistliğini sorgulamaya başlayacaktır. Çünkü, işlerini ve çocuğunun sorumluluklarını bir arada gerçekleştirebilmesi neredeyse imkansızdır. Hayatının sonraki planını, çocuğunun üzerine adayacaktır.
Woman at War filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - İzlanda, Fransa, Ukrayna
  • Film Dili
    Girilmedi
1 Yorum
ramiz
18 Ağustos 2019

izlemeden mi..!