FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
Wonder Woman 2 izle

Wonder Woman 2 1984 Filmi 1080p Full HD izle

2020 yılının merakla beklenilen filmlerinden birisi olan Wonder Woman 1984’ün vizyona giriş tarihi belli oldu. Warner Bros; filmin Türkiye’de 25 Aralık 2020 tarihinde gösterime gireceğini ifade etti.

Wonder Woman 1984 Vizyon Tarihi Ertelendi Mi?
Birçok filmde olduğu gibi bu filmde de Kovid-19 dolayısıyla erteleme söz konusu oldu. Warner Bros; Eylül ayının başında filmin vizyona girişinin 25 Aralık 2020 tarihine ertelendiğini ifade etmişti. Ancak, bu noktada, söz konusu açıklamanın uygulamaya konmamasından dolayı filmin vizyona giriş tarihi 2 Ekim olarak gösteriliyordu. Sony ve Warner Bros’un filmlerinin Türkiye dağıtımını yapan Warner Bros; Türkiye’nin uzun süredir uygulamaya koyduğu vizyon takvimi güncellemelerini ayda bir kez toplu olarak paylaşmasından dolayı böyle bir durum yaşanmıştı. Sonuç olarak, film ile ilgili olarak yaşanan bu yanlış anlaşılma düzeltildi. Wonder Woman 1984; Aralık ayının son haftasından itibaren sinemalardaki yerini alacaktır.

Wonder Woman 1984’ün Konusu Nedir?
Serinin ikinci filmi olan Wonder Woman 1984’ün konusunun ne olduğuyla ilgili olarak net bir bilgi vermek mümkün olmuyor. Çünkü, Warner Bros; bu konuda son derece ketum davranıyor. Ancak, yine de bazı tüyoların ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Serinin ilk filmi Birinci Dünya Savaşı döneminde geçmektedir. Ancak, ikinci filmde ise konunun birden 1980’li yıllarda geçmeye başladığını söyleyebiliriz.

Wonder Woman 1984 filmini izle, 1980’li senelerin de geçmekte olan filmde yeni tehlikeler ve dostları ile karşı karşıya kalacak olan Wonder Woman’ın hayatını konu almaktadır. Wonder Woman olarak seslenilen Diana Prince, bu kez 2 yeni düşmanla karşı karşıya kalmıştır; varlıklı iş adamı Max Lord ve büyük bir trajedinin ardından kötü bir adam haline gelecek olan Cheetah’ı göreceğiz. Wonder Woman 1984 Türkçe Dublaj izle, 2020 yapımı olan bu film Aksiyon, Fantastik ve Macera kategorisinde yer almaktayken oyuncu kadrosunda ise Pedro Pascal, Gal Gadot ve Connie Nielsen’i göreceğiz.

Filmin konusunun efsanevi kayıp Urzkartaga kentini arayan iki arkeoloğun macerası olacağı tahmin ediliyor. Diana ile Barbara arasındaki ilişkinin ne olacağı filmin konusunu oluşturacakmış gibi duruyor. Kayıp şehri bulan ve hemen ardından içerisinde oturan tanrıça ile karşılaşan Barbara; kendisini bir anda ölümcül Cheetah’a dönüşmüş şekilde bulacaktır. Wonder Woman 1984 öncesindeki DCEU filmlerinde Diana’nın müze küratörü olarak çalıştığına yer verilmişti. Yeni filmde ise Barbara’nın kötü birisine dönüşmeden önce Diana’nın arkadaşı olduğu ve meslektaşı olarak görev yaptığı anlatılacak.

Wonder Woman 1984; serinin ilk filmi olan Wonder Woman’in bir devamı olarak gösteriliyor. Bunun yanı sıra, DCEU’nun da dokuzuncu filmi olduğunu söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, bu film ile DCEU zaman çizelgesi arasında birtakım bağlantılar olabilir.

Wonder Woman 1984 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Wonder Woman 2 izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Superfullhdfilmizle.com İyi Seyirler diler.

Oy Ort: 5.5 /10 Toplam oy: 4729

Tür: 2020 Filmleri, Aksiyon, Fantastik, Macera, Yeni Filmler

Yapım: 2020

IMDB Puanı: 9.9

Yönetmen: Patty Jenkins

Oyuncular: Pedro Pascal, Gal Gadot, Connie Nielsen, Chris Pine, Kristen Wiig, Robin Wright, Gabriella Wilde, Kristoffer Polaha, Lyon Beckwith, Ravi Patel, Natasha Rothwell, Lilly Aspell, Kelvin Yu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?