The Wretched izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 4 ay önce
The Wretched izle

The Wretched izle Ben isimli bir genç, anne ve babasının boşandıktan sonra ilgisiz kalması nedeniyle asi ve anlayışsız olur. Ben isimli bir genç, anne ve babasının boşandıktan sonra ilgisiz kalması nedeniyle asi ve anlayışsız olur. Yaz tatilinde abasının yanına gitmiş. Oğluna biraz terbiye vermek isteyen baba ona biraz olsun disiplin kazandırmak için marina da işe başlatmış. İş ve kasaba hayatına alışmaya çalışan asi geç komşularının ilginç kişiler olduğunu öğrenince onları izlemeye başlar.

The Wretched Türkçe dublaj izle çok acayip olaylar gören gencin hayatı bir anda inanılmaz derece de kötüleşir. Yardımsever içgüdüsüyle ailenin kötü durumda olduğunu ve onların kötü ruhlar tarafından ele geçirildiğini öğrenir. Ben ve ailesi komşularına yardım etmek için bazı zor ve tehlikeli mücadelelere girer.

The Wretched altyazılı izle 2019 filmi IMDb 5.8 puanlı Gizem Korku filmleri türüdür. John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones başrollerini paylaştıkları Davetsiz 2019 filminin yönetmen koltuğunda Brett Pierce ve Drew T. Pierce bulunuyor. Sitemiz üzerinden filmi Türkçe Dublaj Full HD ve 1080p kalite de Altyazılı olarak Tek parça izleyebilirsiniz.

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Gizem, Korku, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Brett Pierce, Drew T. Pierce

Oyuncular: John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones, Azie Tesfai, Zarah Mahler, Kevin Bigley, Gabriela Quezada Bloomgarden, Richard Ellis, Blane Crockarell, Judah Abner Paul, Ja'layah Washington, Amy Waller, Ross Kidder, Kasey Bell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?