FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
X-Men Dark Phoenix izle

X-Men Dark Phoenix filmi İzle

X-Men Dark Phoenix filmi izle Ekibimizin karşısına bu zamana kadar çıkmamış olan en çetin ve kuvvetli düşmanlar çıkacaktır. Uzayda düzenlenen arama kurtarma operasyonunda Jean, esrarengiz kozmik bir enerji tarafından hasar alacak. Bu hasarın boyutu o kadar büyük çaplı olacak ki Jean hayatını kaybetmekle dahi karşı karşıya kalacaktır. Jean eve geri dönüş yaptığında enerji kaynaklı hasarın aslında onu eskisinden daha da güçlü yaptığını fark edecektir. Her güzel şeyin insanda yaşattığı dengesizlikler gibi Jean’de de güç kaynaklı dengesizlik baş gösterecektir.
X-Men Dark Phoenix filmi İzle

X-Men Dark Phoenix filmi full Hd İzle

X-Men Dark Phoenix filmi full hd Jean artık kendini bile kontrol etmekte zorlanacaktır. İçinde aktif olan bu varlıkla savaşmakta ancak anlayamadığı veya kısıtlayamadığı bir biçimde içindekini serbest bırakmaktadır. Jean’ın yaşadığı ruh hali tamamen kontrolden çıkmıştır. Bu davranışının zararını sadece kendi değil onla birlikte tüm sevdikleri görmeye başlayacaktır.
X-Men Dark Phoenix filmi Full Hd İzle

X-Men Dark Phoenix filmi Tek Parça izle

X-Men Dark Phoenix filmi tek parça izle Artık Jean’in bu durumu nedeniyle X-Men’de bir arada bulunan yapı dağılmaya başlayacaktır. Dağınık olmaları durumunda eskisi kadar güçlü olamayacakları için tekrar bir araya gelmenin çözümünü bulmak zorundadırlar. Amaçları sadece Jean’i bu durumdan çekip çıkarmak değildir. Etkili ve doğru kullanabilirlerse Jean’in içinde bulunan gizemli güç, silah olarak işe yarayabilecek potansiyeldedir ve tüm galaksiyi kontrolleri altına almak isteyen uzaylılara karşıda savunma aracı olacaktır. Bu nedenle X-Men için bulunmaz bir fırsattır.
X-Men Dark Phoenix filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: 2019 Film izle, Aksiyon, Bilim-Kurgu, Macera, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Simon Kinberg

Oyuncular: Sophie Turner, James McAvoy, Jessica Chastain, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“X-Men Dark Phoenix izle” filminde 118 Yorum bulunuyor.
 1. Ömer Yasin Aydin - 1 sene önce demiş ki:

  Kameayla çekip bize getirmissin

 2. Xmen - 1 sene önce demiş ki:

  Eh iyi

 3. Hakan - 1 sene önce demiş ki:

  iyi

 4. Ferhot - 1 sene önce demiş ki:

  Merhaba

 5. Onur - 1 sene önce demiş ki:

  Harıka bır fılm