Xenophobia Full HD izle (2019)

2
rek
rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Xenophobia Full HD izle (2019)

Xenophobia filmi İzle

Xenophobia filmi izle Yeryüzü son zamanların en kötü olaylarına şahit olacaktır. Çünkü, uzaylılar tarafından gönderilen bir ekip, insanları avlayıp acımasız deneylerde kullanılmalarını güden bir misyonu üstlenmiştirler. Garip deneylerin varlığı, insanlar tarafından da öğrenilecek ve uzaylılara av olmamak adına birbirleriyle yarışacaktırlar. Davetsiz misafirlerin, kendilerine karşı üstün oldukları bazı kitlelerce kabul edilecektir. Özellikle de silahları ve gelişkin duyuları, insanları avlamalarında son derece kolaylık sağlamaktadır. Fakat, sadece küçük bir kitle kaderlerine boyun eğmeyecektirler.
Xenophobia filmi İzle

Xenophobia filmi full Hd İzle

Xenophobia filmi full hd Uzaylılar, kendilerine yüklenilen misyonun fazlasıyla kolay olduğuna kanaat getirmiştirler. Ancak insanlar arasında da kendilerine yönelik planlar yapılmaya başlanmıştır. Özellikle de 6 kişilik bir grup, diğer insanlarla benzer kaderler paylaşmak istemeyecektirler. Diğer taraftan uzaylıları alt edemeyecekleri fikrini de benimsemeyecekler. Çünkü, böyle bir senaryonun gerçekleşmesi halinde eski yaşamlarını da unutacaklarının bilincine erişecekler.
Xenophobia filmi Full Hd İzle

Xenophobia filmi Tek Parça izle

Xenophobia filmi tek parça izle 6 kişiden oluşan ekip, ormanın derinlerinde konumlanmış bir kamp kuracaklar. Burada diğer yerleşim yerlerine nazaran daha güvende olduklarını hissedecekler. Fakat, gelişkin bir ırka karşı da uzun süre saklı kalamayacaklarının bilincinde olacaklar. Yüzleşme zamanı gelene kadar kendilerine uygun bir strateji yaratmaya başlayacaklar. Uzaylıların kendilerini fark etmesiyle birlikte, büyük bir savaşın çanları çalacak. Artık hiç kimsenin kaybedeceği bir şey olmadığından, tüm hatlarıyla uzaylıları alt etmeye çabalayacaklar. Uzaylıların yetkin güçlerine karşı, kendilerinin sonsuz iradelerini avantaj olarak kullanmak isteyecektirler.
Xenophobia filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Bilim-Kurgu

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Joe Castro, Thomas J. Churchill

Oyuncular: Kristen Renton, Manu Intiraymi, Brinke Stevens

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Xenophobia Full HD izle (2019)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. osman

  güzeldi sağolun

 2. Yılmaz

  Miss ler misi film ya

 3. murat

  süper bişi

 4. yılmaz

  emege saglık

 5. kaan

  perfect

 6. Husoo

  Harikasınız