Yalan Dolan Filmi izle (2019)

5.0 /10 3
Yalan Dolan Filmi izle (2019)

Yalan Dolan filmi izle


Hikâyede bir arkadaş grubunun, büyük hayallerine ulaşabilmek için seçecekleri illegal yol irdelenecektir. Karakterler, fakirliğin vermiş olduğu eziklik duygusuyla bile gururlu yapılarından ödün vermemektedirler. Bu zamana kadar ki en büyük hayalleri, sayamayacakları kadar çok paraya sahip olabilmektir. Bunun içinde hayatın içinde yer alan sistemde, bazı kanun açıklarının üzerine gitmeleri gerekecektir.
Yalan Dolan filmi izle

Yalan Dolan filmi full hd


Kablo isimli karakter, bitcoin yatırımı alanında büyük bir finansal danışmanlık şirketinin sahibidir. Kendisinin son derece lüks bir yaşamı vardır. Fakat günlerden bir gün, müşterilerinin hesaplarının birer birer kopyalandığına tanık olacaktır. Bu durum büyük bir panik havası yaratsa da Kablo, güvenlik sistemlerini devre dışı bırakıp, kendi yöntemleriyle saldırıyı def etmeye kalkışacaktır. Sonraki gün işe geldiğindeyse de şirketin battığının haberini alacak ve büyük bir şaşkınlığa düşecektir.
Yalan Dolan filmi full hd

Yalan Dolan filmi tek parça izle


Kablo lüks içindeki yaşamından, züğürtlüğe adım atmıştır. Bu durum faturalarını dahi yatıramamasına sebep olacak hatta bu sebepten ötürü eşi tarafından bile terk edilecektir. Kablo, siber saldırının en büyük sorumlusudur ve milyarlarca dolar piyasa değerine sahip bitcoinleri kendine geçirdiği düşünülmektedir. Çünkü bütün işlemler, kendi bilgisayarından yapılmıştır. Sistemin azizliğine uğrayan karakter, dostlarıyla sıra dışı bir banka soygunu planı yapacaktır. Baretta isimli can dostu arkadaşı, operasyonun seyrinden sorumlu tutulacaktır. Başlarda soygun olarak nitelendirilse de sonrasında işlerin boyutu farklı yerlere uzanacaktır.
Yalan Dolan filmi tek parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • Film Dili
    Girilmedi
4 Yorum
tuna
16 Mart 2020

güzelmiş

cengiz
21 Şubat 2020

çok güzel bir site

Haydar
8 Aralık 2019

Süper

Murat
13 Kasım 2019

İyi çok güzel