Yalan Dolan Filmi izle (2019)

1

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yalan Dolan Filmi izle (2019)

Yalan Dolan filmi izle


Hikâyede bir arkadaş grubunun, büyük hayallerine ulaşabilmek için seçecekleri illegal yol irdelenecektir. Karakterler, fakirliğin vermiş olduğu eziklik duygusuyla bile gururlu yapılarından ödün vermemektedirler. Bu zamana kadar ki en büyük hayalleri, sayamayacakları kadar çok paraya sahip olabilmektir. Bunun içinde hayatın içinde yer alan sistemde, bazı kanun açıklarının üzerine gitmeleri gerekecektir.
Yalan Dolan filmi izle

Yalan Dolan filmi full hd


Kablo isimli karakter, bitcoin yatırımı alanında büyük bir finansal danışmanlık şirketinin sahibidir. Kendisinin son derece lüks bir yaşamı vardır. Fakat günlerden bir gün, müşterilerinin hesaplarının birer birer kopyalandığına tanık olacaktır. Bu durum büyük bir panik havası yaratsa da Kablo, güvenlik sistemlerini devre dışı bırakıp, kendi yöntemleriyle saldırıyı def etmeye kalkışacaktır. Sonraki gün işe geldiğindeyse de şirketin battığının haberini alacak ve büyük bir şaşkınlığa düşecektir.
Yalan Dolan filmi full hd

Yalan Dolan filmi tek parça izle


Kablo lüks içindeki yaşamından, züğürtlüğe adım atmıştır. Bu durum faturalarını dahi yatıramamasına sebep olacak hatta bu sebepten ötürü eşi tarafından bile terk edilecektir. Kablo, siber saldırının en büyük sorumlusudur ve milyarlarca dolar piyasa değerine sahip bitcoinleri kendine geçirdiği düşünülmektedir. Çünkü bütün işlemler, kendi bilgisayarından yapılmıştır. Sistemin azizliğine uğrayan karakter, dostlarıyla sıra dışı bir banka soygunu planı yapacaktır. Baretta isimli can dostu arkadaşı, operasyonun seyrinden sorumlu tutulacaktır. Başlarda soygun olarak nitelendirilse de sonrasında işlerin boyutu farklı yerlere uzanacaktır.
Yalan Dolan filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.0 /10 Toplam oy: 3

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019

Yönetmen: Michael Şahin Derun

Oyuncular: Şafak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yalan Dolan Filmi izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. tuna

  güzelmiş

 2. cengiz

  çok güzel bir site

 3. Haydar

  Süper

 4. Murat

  İyi çok güzel