Sitemizde şuan toplam 1487 film bulunmaktadır.

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları Filmi izle (2019)

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi İzle

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi izle Hikayemizde Krash ve dostlarının gerçekleştirmiş olduğu zaman yolculuğu konu edilmektedir. Krash, yakın arkadaşlarından Barry’nin doğum günü partisini iple çekmektedir. Çünkü arkadaşına asla unutamayacağı bir doğum günü partisi hazırlama heyecanına bürünmüştür. Partiyi mükemmel kılmak için zaman kaybetmeyi dahi göze almayacaktır. Biraz heyecan katmak umuduyla, DejaVu isimli Ajanstan yardım isteyecektir.
Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi İzle

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi full Hd İzle

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi full hd Krash, dostlarıyla birlikte zamanda ileri ve geri doğru yolculuk yapmak istemektedir. Bu sayede biraz da olsun macera yaşayabilecektirler. DejaVu Ajansı’da müşterilerine zaman yolculuğu hizmeti sunmaktadır. Krash, etkinliğini arkadaşlarına da açıklayacaktır. Arkadaşları da kendisi gibi bu muhteşem deneyimi yaşamak istemektedirler. Kısa sürede ajans ile protokol kuracaklar ve hazırlıklarını yapacaklar. Zaman yolculuğu işlemi başladığında, ekip üyeleri ne yazık ki öncesinde belirtilen kurallara uymayacaktır. Bu durum büyük çaplı ve geri telafisi olmayan sonuçlar doğuracaktır.
Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi Full Hd İzle

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi Tek Parça izle

Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi tek parça izle Normal şartlarda aynı zaman diliminde, beraber seyahat etmeleri gereken kafadarlar, aykırı davranışları nedeniyle, zamanda büyük bir kırılmayı meydana getirecekler. Yani her biri farklı zaman dilimlerinde yolculuk yapacak. Artık aralarındaki iletişim tamamen kopacak ve hepsi de zamanın derinliklerinde kaybolacaklar. Krash, ortadan kaybolan arkadaşlarının peşine düşecek ve yeniden geri getirmek amacıyla, amansız bir mücadeleye girişecek. Görevinde artık yapacağı tek bir hatanın bile geri dönüşü olmayacağının bilincinde olacak.
Yaramazlar Takımı Zaman Yolcuları filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Animasyon, Aile

Yapım: 2019 - Rusya

Yönetmen: Denis Chernov

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?