Yarım ile Yamalak Filmi izle

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yarım ile Yamalak Filmi izle

Yarım ile Yamalak filmi İzle

Yarım ile Yamalak filmi izle komedi filmimizin kahramanları isminden de anlaşılacağı üzere iki yakın arkadaş. Olaylarımızın kahramanı Erol ve Hamdi’nin başından geçen birbirinden absürt maceralar ve her dakika kahkahaya boğacak oyunculukları. İki akran arkadaş ne kadar yakın dost olsunlar da birbirlerinde farklı iki zıt karaktere sahipler. Erol vurdumduymaz ve yalan dolanı seven bir tip olarak karşımıza çıkmakta. Kısa yoldan zengin olabilmek için yapamayacağı sahtekarlık yok. Özellikle kumar alışkanlığına sahip ve hile yapmayı çok sevmektedir.
Yarım ile Yamalak filmi İzle

Yarım ile Yamalak filmi Full Hd İzle

Yarım ile Yamalak filmi full hd Hayri ise tam tersi standart bir hayatı olan ve etliye sütlüye karışmayan türden bir adam. Kimseye zararı dokunmayan kendi halinde ki Hayri kira parasını denkleştiremediği için ev sahibi tarafından evinden kovularak sokağa atılır. Durum oldukça içerlenen Hayri’nin hiçbir gidecek yeri yoktur. Tek çaresi olarak soluğu Erol’un yanında alır ve olup biteni baştan sona anlatır. Erol’un durumunun da Hayri’den pek bir farkı yoktur. Bir yandan iş aramaya devam etmekte diğer yandan da haline üzüldüğü Hayri’yi idare etmeye çalışmak zorundadır.
Yarım ile Yamalak filmi Full Hd İzle

Yarım ile Yamalak filmi Tek Parça izle

Yarım ile Yamalak filmi tek parça izle Hikaye bu kadar hüzünlü devam ederken Erol Leyla isimli sıradan olağanüstü güzelliğe sahip olmayan bir genç kızla tanışmış ve ilk görüşte aşık olmuştur. Leyla ünlü bir mafya babasının yeğeni olmakla birlikte kıyafet satan bir dükkanda satış temsilcisi olarak hayatını kazanmaktadır. İsmi geçen mafya babası oldukça acımasız ve azılı bir suçludur.
Yarım ile Yamalak filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 4.2 /10 Toplam oy: 9

Tür: Komedi, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Kubilay Yılmaz

Oyuncular: Adem Eraydın, Selahattin Çakır, Gülnihal Demir, Şevki Özcan, Fatih Doğan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yarım ile Yamalak Filmi izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. Emre

  Thanks

 2. Duygu

  Teşekkürler

 3. Dilek Özdemir

  Hayde

 4. Öyleböyle

  Teşekkürler

 5. Serkan Ozdemır

  Teşekkurler

 6. Aziz

  Tesekkurlerr

 7. Aziz

  Tesekkurler