Yarına Tek Bilet izle

dinamik
SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
dinamik
10 /10 2
Yarına Tek Bilet izle

Yarına Tek Bilet izle, ⚡ 2020 Netflix yapım Dram Romantik Aşk türü Metin Akdülger Dilan Çiçek Deniz Yarına Tek Bilet Filmi Full HD 1080p izleyin. Ülkemize yatırımlarını son yıllarda ciddi oranda arttıran Netflix, birçok Türk yapımı filmle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Bu filmlerden biri olan romantik türdeki Yarına Tek Bilet izle diye önerilebilecek yapımlardan biridir. Dikkat çekici bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, özgün bir hikâyeyi izleyiciye anlatmaya çalışmaktadır.

Yarına Tek Bilet Filmi Konusu

Yarına Tek Bilet filmi full izle Leyla ve Ali ismindeki iki genç, Ankara’dan İzmir’e doğru trenle yola çıkarlar. Bu iki genç, aynı trende ve aynı vagonda karşı karşıya gelip tanışırlar. İkili arasındaki uyum ve elektrik, yolculuk ilerledikçe artarak devam eder. Her ikisi de hayatlarında çeşitli sorunlar ve dramlarla karşı karşıya kalmıştır. Bu yüzden ikisi de birbirlerini anlamakta ve bir noktada birbirlerini tamamladıklarını hissetmektedirler. Hayatlarında yaşadıkları kötü olayları geride bırakıp yeni sayfa açmak isteyen bu ikili, artık her an birlikte olma ihtiyacı hissetmeye başlamışlardır. Fakat diğer taraftan bu birliktelik sırasında her ikisi de geçmişten kalan sıkıntılarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Netflix Türkiye tarafından yayınlanan romantik drama türündeki Yarına Tek Bilet sevişme sahneleriyle dikkat çekince kaçıncı dakika da gibi sorular soruluyor ve iki yaralı insanın yeni bir sayfa açma çabalarını gör diyebiliriz.

Yarına Tek Bilet Oyuncu Kadrosu

Yarına Tek Bilet Türkçe Dublaj izle Filmin başrolünde yer alan iki isim de Türkiye’nin son dönemde ön plana çıkan oyuncularıdır. Filmde Leyla karakterine güzel ve başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz can verirken Ali karakterini ise yakışıklı aktör Metin Akdülger oynamaktadır. Yarına Tek Bilet filmi senaristi Faruk Özerten, yönetmeni ise Ozan Açıktan’dır.

 • Türler Netflix, 2020 Filmleri, Dram, Komedi, Romantik, Yerli Filmler

 • Orjinal Adı One-Way to Tomorrow

 • Yönetmen: Ozan Açiktan

 • Oyuncular: Metin Akdülger, Dilan Çiçek Deniz, Tevfik Kartal, Fatma Filiz Sencan, Ismail Sen, Omur Kayakirilmaz, Eda Yilmaz

 • Yapım Yılı
  2020
 • IMDb Puanı
  5.6
 • Film Süresi
  90 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
0 Yorum