Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen izle (2019)

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi İzle

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi izle Hikayenin kahramanı Jason, büyük bir buhrandayken hayatının değişimine şahit olmaya başlayacaktır. Karakter, eski karısını kısa süre önce kaybetmiştir. Daha acısı tazeyken rüyasında eski karısını görecektir. Diğer taraftan adeta kendine bir çağrıda bulunulacaktır. Yüzüğünü kendisine getirdiği vakit, sonsuza dek birlikte olabileceklerini belirtecektir. Jason bu ihtimale inanmak isteyerek eşyalarını toplayıp, Los Angeles’tan yola çıkarak Salt Lake bölgesine ulaşmaya çalışacaktır.
Yasmeen’i Gömmek - Burying Yasmeen filmi İzle

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi full Hd İzle

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi full hd Jason için bir anda gelişen olaylar, ev arkadaşı Mike’yi de etkileyecektir. Çünkü, bu süreçte Mike’nin sevgilisinin hamile olduğunu öğrenecektirler. Jason artık bu cenaze durumunu kaçış planı olarak kullanmak isteyecek ve arkalarına bakmadan kaçacaklar. Mike ile Jason’un birbirlerine karşı uyumlu oldukları söylenemeyecek derecede zıttır. Esrarengiz yolculukta, bu zamana kadar tanık olmadıkları olayları gözlemlemek zorunda kalacaklar.
Yasmeen’i Gömmek - Burying Yasmeen filmi Full Hd İzle

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi Tek Parça izle

Yasmeen’i Gömmek – Burying Yasmeen filmi tek parça izle Jason için canından bile önemlisi eski eşine istediği yüzüğü ulaştırmak olacak. Sırf bu amaç uğruna göğsünü siper edip, bütün engelleri birer birer aşmaya çalışacak. Mike’de bunca yıldır kaçmak durumunda kaldığı acı gerçeklerle yüzleşmeye çalışacak. Hayatını sorgulayacak olan karakter, bunun için artılarını ve eksilerini mantık süzgecinden geçirmeye başlayacaktır. Diğer taraftan da Jason’un mücadelesinin ne kadar boş olduğunu düşünecek. Fakat, bu kaçış kendisine de fırsat tanıdığından bozuntuya vermeyecek.
Yasmeen’i Gömmek - Burying Yasmeen filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Phillip Clark Davis

Oyuncular: Elaine Hendrix, Elena Tovar, Niki Koss

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?