Yenilmezler 4 Son Oyun izle

5.5 /10 3942
Yenilmezler 4 Son Oyun izle

Yenilmezler 4 izle ⚡ Avengers 4 Endgame film izle ⭐ Aksiyon türü 2019 Netflix filmi Full HD 1080p izle, Yenilmezler Serisi Türkçe Dublaj ve Altyazılı HD film izle.

Serinin önceki filminde Avengers’dan çok sayıda karakter kül olup uçmuştu. Kötü Karakter Thanos uzun zamandır ulaşmayı amaçladığı sonsuzluk eldivenini eline geçirmesiyle, kendi yönetim düzenini kurması yüzünden pek çok sayıda insan ve kahraman yok olmuştur. Dünya yaşanılmayacak kadar umutsuz bir durumdadır. Kaptan Amerika, Hulk ve Thor yas tutmaktalardır ve hiç alışık olmadığımız haldedirler. Iron Man Titan’dan şans eseri kurtulmuştur. Iron Man ve Nebula uzay boşluğunda savrulmakta olan bir uzay mekiğinin içindelerdir. Tony Stark Pepper’ın görebilmesi adına uzay günlüğü kaydetmektedir.

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers Endgame Konusu

Yenilmezler 4 Son Oyun izle uzun süren ve nerede biteceği belli olmayan bu yolculuklarında yemek ve su kaynakları hızla tükenecektir. Üstelik bununla da sınırlı değil ikilinin sadece bir günlük oksijenleri kalmıştır. Bir gün içinde gemiden ve uzaydan kurtulamazlarsa diğer kahramanlarla benzer kaderi paylaşacaklardır. Tony Stark her şeyden ümidini kesmiş bir şekilde ölümü bekleyecektir. Süper kahramanlar takımı şaşırtıcı bir şekilde kötü bir vaziyettedir.

Avengers Endgame filmi Full Hd İzle

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers Endgame Karakterleri

Avengers 4 Endgame izle Ant-man inanılmaz bir şekilde Kuantum Bölgesi’nden kurtulmuş ve Avengers’ın yaşayan kahramanlarının yanına giderek takım için umut kaynağı olacaktır. Önceden ismini dahi bilmedikleri kahramanların ve evrenlerin var olduğunu öğrenecekler. Thanas’un yönetmiş olduğu haksız düzene tekrar karşı çıkacak ve tüm dengeleri değiştirmeye çalışacaklar. Ekibin bütün üyeleri en değerli varlıklarını kaybetti ve intikam duygusu için yaşadıkları bu süreçte ellerinden gelenin hepsini ortaya koyacaklar.

Avengers Endgame 2019 Filmi 1080p kalite de Türkçe dublaj izleme seçenekleri eklenmiştir. Filmin 4K çözünürlük izleme seçenekleri de eklenecektir. Avengers Endgame yani Yenilmezler 4: Oyunun Sonu filminin bu kadar beğeni alması acaba seriye yeni bir film daha katılacak mı gibi izleyici yorumlarını da gündeme getirmiştir.

 • Türler 2019 Film izle, Aksiyon, Bilim Kurgu, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj, Yeni Filmler

 • Orjinal Adı Avengers 4 Endgame

 • Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo

 • Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman, Brie Larson, Tom Holland, Karen Gillan, Zoe Saldana, Evangeline Lilly

 • Yapım Yılı
  2019
 • IMDb Puanı
  8.4
 • Film Süresi
  181 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
284 Yorum
Umut ileri
8 Ocak 2021

Çok iyi güzel

Umut ileri
8 Ocak 2021

Çok iyi

Şubat Çınar Akar
21 Haziran 2019

full screen olmuyo abi bu ne ya basıyom basıyom olmuyo

Ahmet
6 Mayıs 2019

Tüm siteleri denedim kesinlikle son kalite adamsın admin adam