Yıldızlara Doğru – Ad Astra izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yıldızlara Doğru – Ad Astra izle (2019)

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi İzle

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi izle Hikayemizde uzaya meraklı, bir baba ve oğul arasındaki ilişki ele alınacaktır. Hikâyenin kahramanı Roy McBride, babasının tutkusunun peşinden giden bir çocuk olmuştur. Bu nedenle de kariyer tercihini, uzay mühendisliğinden yana kullanacaktır. NASA’nın kısa sürede en dikkat çeken ve gözde personellerinden birisi haline gelecektir. Öte yandan mutlu bir birlikteliğe imza atarak, hayatının kadınını da bulmuştur. Fakat Roy McBride’nin içinde kalan burukluk, etkisini her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.
Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi İzle

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi full Hd İzle

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi full hd Karakter, babasına ait 20 yıl sonra bambaşka bilgiler edinecektir. Normal bilgileri dahilinde babası 20 sene evvel, Neptün gezegenindeki bir araştırma için görevlendirilmiştir. Babası, mürettebatıyla birlikte, gezegende yaşam olup olmadığını kontrol etmek üzere harekete geçecektir. Fakat uzayda gerçekleşecek olan büyük bir felaket, 20 yıldır kendilerinden iletişim alınamamasına yol açacaktır. Artık öldüklerine tam olarak karar kılınacaktır.
Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi Full Hd İzle

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi Tek Parça izle

Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi tek parça izle Roy McBride, üstleri tarafından babasının 20 yıl önce güneş sistemini tehlikeye sokabilecek ve insanlığın sonunu getirebilecek çalışması bulunduğunu öğrenecektir. Babasının Lima Projesinde neden başarısız olduğunun üzerine, gitmesi adına görevlendirilecektir. Üstelik kendisi kısa süre önce büyük bir kaza geçirerek, uzay boşluğundan atmosfere düşmüştür. Ancak hiçbir şey bu görevden sakınmasını başaramayacaktır. Güneş sisteminde gezerek, uçsuz bucaksız bir maceraya adım atacaktır.
Yıldızlara Doğru- Ad Astra filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 1

Tür: Bilim-Kurgu, 2019 Film izle, Dram, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: James Gray

Oyuncular: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yıldızlara Doğru – Ad Astra izle (2019)” filminde 181 Yorum bulunuyor.
  1. gora

    süper film