Yol Arkadaşım 2 Tek Parça izle (2018)

rek
6.7 /10 25
Yol Arkadaşım 2 Tek Parça izle (2018)

Yol Arkadaşım 2 filmi İzle

Yol Arkadaşım 2 filmi izle Şeref ve Onur, serinin devam filminde yine maceralardan kendilerini alı koyamayacaklardır. İkilinin Ayvalık’a doğru yaptıkları seyahat, onları birbirleriyle daha da fazla kaynaştırmıştır. Artık ikisi de sıkı bir dostlardır. Çünkü, karşılarına çıkan binbir türlü hadisede birbirlerinin arkasını kollamayı bilmişlerdir. Olayların ardından hemen hemen 1 yıl geçmiştir. İkisi de rutin hayatlarına devam etmektedir.
Yol Arkadaşım 2 filmi İzle

Yol Arkadaşım 2 Türkçe Dublaj izle

Yol Arkadaşım 2 filmi full hd Onur ve Şeref’in yol arkadaşlığıyla başlayan hikayeleri, iş arkadaşlığına, hatta ev arkadaşlığına kadar devam edecektir. Her ne kadar birbirlerine karşı zıt özelliklere sahip olsalar da iki karakterin, sorunları aşağı yukarı benzerdir. Yakalarından bir türlü bela eksik olmaz ve bu seferde daha adrenalin dolu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacaklardır. Şeref, rutin hayatından artık sıkılmıştır. Onur ise müzik kariyerine başlamak isteyecektir ancak yeterli motivasyonu sağlayamayacaktır. Şeref’in en büyük hayali de onun menajerliğini yapmak olacaktır. Bunun için bütün gelişmeleri takip eden Şeref, kısa bir süre sonra Onur’un yeteneğini kanıtlayabileceği bir müzik yarışmasının düzenleneceğini öğrenecektir. Ardından büyük çabalar sarf ederek Onur’un kabul etmesini sağlaması gerekecektir.
Yol Arkadaşım 2 filmi Full Hd İzle

Yol Arkadaşım 2 Filmi Full HD izle

Yol Arkadaşım 2 filmi tek parça izle Onur, bu yarışmaya sıcak bakmamakta ve ilaç mümessilliği işine geri dönmek isteyecektir. Şeref’in, bu kararın önüne geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde hayalleri başlamadan bitecektir. Bundan dolayı zaman kaybetmeden turne ayarlayacak, ikili maceralarına bu turne yolculuğunda devam edecekler.
Yol Arkadaşım 2 filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
1943 Yorum
Tamer tursucu
22 Mayıs 2021

Her şey guzel

Ubeyde salih
7 Ocak 2021

Lütfen çıkarın artık
@

Ali
8 Aralık 2020

Offf