Yol Arkadaşım Tek Parça izle (2017)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yol Arkadaşım Tek Parça izle (2017)

Yol Arkadaşım filmi İzle

Yol Arkadaşım filmi izle Hikayemizin kahramanları Şeref ile Onur, birbirinden farklı maceralara atılacakları bir yolculuğa çıkacaklar. Onur isimli karakterimiz, hayatının en kritik dönemlerinden birini yaşamakta ve ilaç mümessili olarak görev yapmaktadır. Kurban Bayramı için yapmış olduğu plan hayatının büyük bir bölümünü etkilemiş olacak. Kısa süre önce ilişkisini sevgilisiyle birlikte gözden geçirmek zorunda kalan Onur, ağır işlerin üstesinden gelmek şartıyla ayrılmalarının önüne geçmiştir. Kendisi sevgilisini çok sevmenin yanında, işinin yoğunluğundan dolayı yeterince ilgilenememektedir.
Yol Arkadaşım filmi İzle

Yol Arkadaşım filmi full Hd İzle

Yol Arkadaşım filmi full hd Sevgilisine kendini affettirmek içinde bayram tatili süresince Ayvalık’a doğru yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun temel nedeni ise artık sevgilisinin ailesiyle tanışma zorunda olmasıdır. Fakat kısa süre önce kovulmuş olduğu işini de yeniden kazanmak için mücadele etmesi gerekecektir. Tüm hazırlıklarını tamamlayan karakterimiz, yol masraflarının çokluğu nedeniyle sıkıntıya düşecektir. Her ne kadar şirketin kendisine tahsis etmiş olduğu aracı kaçırarak, Ayvalık’a gidecek olsa da yakıt masrafları için kendisine yol arkadaşı bulması gerekmektedir.
Yol Arkadaşım filmi Full Hd İzle

Yol Arkadaşım filmi Tek Parça izle

Yol Arkadaşım filmi tek parça izle Çaresizlik içinde beklemiş olduğu anda imdadına bir telefon seyahat uygulaması yetişecektir. Ayvalık yolculuğuna Şeref adında bir yol arkadaşı bularak, masrafları yarı yarıya bölüşmüş olacaktır. Fakat ilk başlarda yardımını görmeyi umduğu Şeref, her aşamada başlarına bela açacak ve işlerin üstesinden gelmesi daha zor bir hal alacaktır. Yolculuk süresince Bahar isimli bir üçüncünün de kendilerine dahil olmasıyla, daha önceden deneyim sahibi olmadıkları durumlarla karşılaşmalarına neden olacak ve Onur’un iyiliği için yol göstermeye çalışacaklar.
Yol Arkadaşım filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.7 /10 Toplam oy: 54

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Bedran Güzel

Oyuncular: Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yol Arkadaşım Tek Parça izle (2017)” filminde 2.717 Yorum bulunuyor.
 1. Sude

  Çok güzel bir film

 2. Sltan

  Mükemmel

 3. yalcin

  super bir film iki genc dev oyuncularla. oguzhan ve ibo

 4. Dylan

  Güzel

 5. Hassn

  Harika film

 6. Ali

  Süper

 7. Yusuf

  Açılmasını bekliyoruz

 8. cemal

  Film çok güzel

 9. cemal

  Filmin fragmanı çok komik inşaAllah açılsada izleye bilsek.

 10. Orhan

  Çok güzel

 11. Orhan

  Çok güzel filim

 12. Aytac

  Cok iyi super

 13. ilkin

  super

 14. ilkin

  mukemmel

 15. batu

  film iyide kötü

 16. EM

  Cok guzel film, harika.

 17. Ahmet

  Çok güzel