Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Yol Ayrimi Full HD izle (2017)

3
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 2   Ortalama: 3/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yol Ayrimi Full HD izle (2017)

Yol Ayrimi filmi İzle

Yol Ayrimi filmi izle Hikayemizin kahramanı Mazhar, ömrü boyunca dünyevi hırsların peşinden koşmuştur. Hayatının büyük bir çoğunluğunu da babasından yadigâr kalan, tekstil alanındaki devasa şirketini geliştirmeye adamıştır. Kullanmış olduğu strateji ve kararlarlar son derece acımasız ya da agresif olarak bilinmektedir. Çalışanlara adeta kan kusturan, gözünü para hırsı bürümüş bir patron olarak davranışları insanlardan daha fazla kopmasına neden olmuştur.
Yol Ayrimi filmi İzle

Yol Ayrimi filmi full Hd İzle

Yol Ayrimi filmi full hd Hayat Mazhar için son derece güzel ilerlerken beklenmedik trajik olaylara şahit olacaktır. Karakterimizin, günlerden bir gün maruz kaldığı trafik kazası, hayatının sonraki sürecinde yeni bir kimliğe bürünmesine neden olacaktır. Normal şartlarda olumsuzluklar yarattığı kabul edilen kazalar, Mazhar’ın hayatını daha olumlu yönde etkileyecek ve kendini sorgulamasına sebep olacaktır.
Yol Ayrimi filmi Full Hd İzle

Yol Ayrimi filmi Tek Parça izle

Yol Ayrimi filmi tek parça izle Karakterimiz, geçmişten şimdiki zamana kadar taşıdığı yükün ağırlığı altında acı çekmektedir. Bütün acımasız kararları da bu yükü kaldırabilmek adına verecektir. Fakat kaza sonucunda atacağı adımlar, kendisine ıstırap yaşatan sorumluluklarını tamamen ortadan kaldırmasına neden olacaktır. Değişiminin en büyük engeliyse ailesi olacaktır. Mazhar, en başından da bu durumlara geleceğini tahmin etmiş ve karşılaşacağı her şeyi kabul etmiştir. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Mazhar Kozanlı, iki seçenek arasında seçim yapmak zorundadır. Ya almış olduğu kararları yeniden gözden geçirecek ya da pes etmeden mücadelesine devam edecektir. Bu zorlu süreçte yeni dostlarla tanışacak ve farklı mekanlara şahit olacaktır.
Yol Ayrimi filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncular: Şener Şen, Mert Fırat, Nihal Yalçın, Rutkay Aziz, Tilbe Saran

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yol Ayrimi Full HD izle (2017)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Abdül - 1 sene önce demiş ki:

    güzel film