You Are My Spring izle

5.0 /10 1
You Are My Spring izle

You Are My Spring izle, 2021 Netflix Güney Kore Dizisi You Are My Spring 1. Sezon 1. Bölüm tüm bölümleri Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p Full HD izle. Neoneun Naeui Bom orjinal isimli You are My Spring 2021 yılında yayınlanmış Güney Kore dizisidir. Dizide ayrı dünyaların insanları olan iki kişinin tuhaf bir cinayet sonucunda bir araya gelmesi anlatılıyor.

You are My Spring Dizi Konusu

You Are My Spring Altyazılı izle dizinin başrol karakterlerinden biri psikiyatr iken diğer başrol karakter ise otel görevlisidir. Bu iki kişinin ortak bir noktası vardır: çocuklarının çok zorlu ve travmalarla geçmiş olması. Bir gün tuhaf bir cinayet yaşanır. Oldukça ilginç ve bir o kadar kafa karıştırıcı olan bu cinayet, psikiyatr ve otel görevlisinin tanışmasına sebep olmuştur.

Yaşanan cinayet sonucunda tanışan Kang Da Jeong ve Ju Young Do, kısa sürede yakınlaşırlar. Çok iyi vakit geçirmeye başlayan ikilinin hayat hikayesi ve çocukluğu birbirine benzerdir. Bu sayede birbirlerini çok iyi anlarlar. İki eğlenceli insanın aralarındaki bağ, zaman geçtikçe çok daha sıkı hale gelir.

You are My Spring Dizi Oyuncuları / karakterleri

You are My Spring dizi senaryosu Lee Mi-Na’dır. Yönetmen ise Jung Ji-Hyun’dur. Dizinin oyuncuları Hyeon-jin Seo, Dong-wook Kim, Bak Yoon ve Gyu-ri Nam’dır.

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.5
 • Film Süresi
  70 dakika
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum