Yuva Filmi izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Yuva Filmi izle

Yuva filmi İzle

Yuva filmi izle Filmde medeniyetten habersiz bir şekilde yaşamını sürdüren yabani bir insana odaklanılmaktadır. Veysel isimli kahramanımız diğer insanlara karşı farklı yönde bir hayat sürdürmektedir. Kendini ormanın derinliklerine atmıştır ve toplum içine çıkmaktan hoşlanmamaktadır. Tüm gününü dilediğince geçirmekte ve toplumun sunduğu olanakları elinin tersiyle iten bir yaklaşıma sahip olmaktadır.
Yuva filmi İzle

Yuva filmi full Hd İzle

Yuva filmi full hd Filmin başlangıcından Veysel’in yaşamını sürdürdüğü orman bütün detaylarıyla aktarılmaktadır. Üstelik Veysel, ormanda tek başına nasıl hayatta kalacağını da öğrenmiştir. Yakınında bulunan köylerden birinden gelen ufak tefek malzemelerin dışında bütün ihtiyaçlarını doğadan gidermektedir. Bunun yanında yapılan teklifleri, kısacası medeniyeti reddederek tamamen özgür bir şekilde yaşamak isteyen bir adamdır Veysel. Ekstra olarak kimseye zararı da dokunmamaktadır ve sadece kendi halindedir.
Yuva filmi Full Hd İzle

Yuva filmi Tek Parça izle

Yuva filmi tek parça izle Bütün şartlar gereği Veysel’in saçı ve sakalı birbirine karışmıştır. Uzun süredir hayatını bu görüntüyle sürdürmektedir. Hayvanların çıkardıkları sesleri heyecanla taklit etme yeteneğine sahiptir. Her şey bu kadar huzurlu giderken yer yer ormanın ve Veysel’in tadını kaçıran durumlar yaşanmaktadır. Uçan helikopterler, patlayan bombalar adeta doğanın huzurunu yerle bir etmiştir. Bunla da kalmayarak tehditler onun için her geçen gün artmaktadır. Kısa bir süre sonra yaşam alanına dikenli teller çekilecek ve ardında silahlı, üniformalı kişiler yerleşecektir. Ağaçlara çizilmekte olan kırmızı çarpı işaretleri ise görsel olarak verilmek istenen büyük bir mesajdır.
Yuva filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, 2019 Film izle, Yeni Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Emre Yeksan

Oyuncular: Kutay Sandıkçı, Eray Cezayirlioğlu, İmren Şengel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yuva Filmi izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. hakan ÖZDEMİR

  emre yeksan izliyoruz

 2. FİLİZ ÖZBEK

  ARKADAŞLAR ÖNERDİ MUHTESEM Bİ FİLM DİYOLAR

 3. osman baran can

  ödüllü bir film olduğu söyleniyor.

 4. kenan

  Syis

 5. ah

  ah

 6. cengiz

  bi izleseydik

 7. stdsd

  hi

 8. Özgür!

  Doğada yaşam mümkün mü, bu beton yığınlarının arasında mı yaşamak zorundayız?