Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle

rek
5.7 /10 226
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle

Orta dünya ile izleyicileri tanıştıran serinin ilk filmi, güç yüzüğünün yeni taşıyıcısı ile buluşmasını ekrana yansıtıyor. Shire kasabasında mutlu bir hayat süren Frodo’ya amcası Bilbo Baggins’ten kalan güç yüzüğü, küçük Hobbitleri korkutucu bir yolculuğa çıkarıyor.

Mordor’a Yolculuk Başlasın!
Hikayemiz, dünyanın kaderini belirleyebilecek bir yüzüğün, peşinden yaşanılan mücadeleyi konu edinmektedir. Geçmiş zamanlarda üretilen bu yüzük, Orta Dünya’daki insanlara savaştan başka hiçbir getiri sunmamıştır. En son üretilen yüzük, yıllar sonra yeniden gün yüzüne çıkmıştır. Frodo isimli karakter, amcasından yadigâr kalan bu yüzüğün, önemini uzun süre bilmeyecektir.

Frodo’nun amca yadigarı yüzüğe karşı, başına gelen olayları irdeleyecektir. Frodo son zamanlarda, kendisinde gözlemlediği değişimler konusunda Gandalf’ın yardımını isteyecektir. Sonrasında Gandalf’tan duydukları hakkında kulaklarına inanamayacaktır. Gücünü toplayıp, savaş hazırlığına girişecek olan Sauron’un önünü kesmek için yüzüğün yok edilmesi gerekecektir. Mordor’a doğru, tehlikeli ve aksiyonlu bir yoluculuk gerçekleşecek; görülenler karşısında büyük şaşkınlıklar yaşanılacaktır.

Serinin ilk filminde Gandalf’ın anlattıkları ile yola çıkan Frodo ve arkadaşları, güç yüzüğünü yok etmek için ilk adımı atıyorlar. Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği konusu zorlu yolculuk kararının verilmesi ile başlarken, Gandalf’ın güç toplamak için ayrılması ardından karşılaştığı ihanet ile oluşturulan savaşçı grupla kahramanlarımızı bir kişi eksik yolculuğa devam etmeye çalışması ile sürüyor.

Aralarında kralının oğlunun da bulunduğu efsanevi grup, baş düşmanları Sauron’un askerleri orglar ile destansı mücadelelere imza atıyorlar. Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği oyuncuları Elijah Wood, Ian McKellen, Orlando Bloom ve Viggo Mortensen; muhteşem performansları ile filmi efsaneler arasına sokmayı başarıyorlar.

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle 2001 yapımı 4K filmi Full HD tek parça olarak 1080p Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı 720p kalitede ücretsiz bedava online izleyebilirsiniz. The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, yönetmeni , varsa serisinin benzer sinema filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Superfullhdfilmizle.com İyi Seyirler diler.

 • Yapım Yılı
  2001
 • IMDb Puanı
  8.8
 • Film Süresi
  178 dakika
 • Film Dili
  Turkce Dublaj ve Altyazi
4 Yorum
Yunus guven
24 Mart 2021

Çok guzel film

BÜNYAMİN
23 Mart 2021

ÇOK GÜZEL FiLM NAZAR DEYMESİN Yüzüklerin Efendisi 1 izle

Tuğçe
13 Mart 2021

Hobbit serisi falan hikaye en güzel geçmiş zaman fantastik filmi Yüzüklerin Efendisi serisidir, net.

Ceyda Dal
17 Şubat 2021

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisinin en güzel filmi bu keşke tekrar yenileri çekilse de izlesek ya Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği türkçe dublaj izle