Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule izle

rek
rek
FILM BILGILERI 6 ay önce
Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule izle

Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule Filmi HD 1080p Full izle

Hikâyenin devamında, Yüzük Kardeşliği isimli gruba mensup karakterlerin, kardeşliğin bozulması sonrası yaşadıkları konu edilmektedir. Karakterler, büyük gruplar olarak Orta Dünya’da yola çıkacaklar. En tehlikeli bölgelerde kol gezecek olan karakterler, maceradan maceraya atlayacaklar. Bu yolculuk süresince, yepyeni kavimlere ve unutulmaya yüz tutmuş medeniyetlere şahit olacaklar. Yüzüklerin Efendisi Iki Kule Kardeşliğin bozulmasının ardından, hakim olacak kaos ortamını ele alacaktır. Sam ile Frodo, zorunlu olarak iş birliği yapacakları bir dosttan haberdar olacaklar. Fakat hiçbir şey Tek Yüzüğün düşmanın kalbine taşınmasını engelleyemeyecek. Hobbitlerin bir kısmı halen Urukhai’nin elinde mahsur kalacak. Saruman, karanlık tarafa geçmesinin sonucunda yaptıklarıyla yüzleşecek. Gandalf olmadan girişilecek mücadelede, karakterlerin işi hiç de kolay olmayacak.

Serinin ikinci devam filminde kahramanlarımız Orta Dünya maceralarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule filminde ekipten ayrılarak yüzüğün eski sahiplerinden Golloum ile birlikte Mordor yolculuğuna çıkıyor.

Yeni Kavimler ile Dolu Tehlikeli Yolculuk Devam Ediyor!
İki Kule ismi ile izleyicilerle buluşan Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule konusu, Frodo tarafından alınan yeni karar ile farklı bir boyuta taşınıyor. Golloum ile birlikte Frodo ve Sam tek başlarına Mordor’un yolunu tutarlarken, Galdalf’sız savaşçı ekibi orglar ile mücadele ederek Frodo’nun peşinden Mordor kapılarına yolculuk ediyorlar. Karanlık tarafa geçen Saruman’ın yaptıklarının yanına kar kalıp kalmayacağı merak edilirken, çıkılan yolculukta pek çok unutulmuş kavim izleyicilerle tanıştırılıyor. Serinin en heyecanlı filmi olarak tarihe geçen Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule oyuncuları ise ilk filmden aşina olduğumuz Viggo Mortensen, Elijah Wood, Ian McKellen ve Orlando Bloom gibi isimlerden oluşuyor. The Lord of the Rings: The Two Towers Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule izle, Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule filmi full hd türkçe dublaj 1080p izle, Yüzüklerin Efendisi 2 İki Kule altyazılı izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 156

Tür: Fantastik, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2002

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Elijah Wood, Sean Astin, Viggo Mortensen

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?