Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle

rek
FILM BILGILERI 3 hafta önce
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle

Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği Filmi 1080p Full HD izle

Yüzüklerin Efendisi 1 izle, Yüzüklerin Efendisi Serisi 1. film de Orta dünya ile izleyicileri tanıştıran serinin ilk filmi, güç yüzüğünün yeni taşıyıcısı ile buluşmasını ekrana yansıtıyor. Shire kasabasında mutlu bir hayat süren Frodo’ya amcası Bilbo Baggins’ten kalan güç yüzüğü, küçük Hobbitleri korkutucu bir yolculuğa çıkarıyor.

Mordor’a Yolculuk Başlasın!
Hikayemiz, dünyanın kaderini belirleyebilecek bir yüzüğün, peşinden yaşanılan mücadeleyi konu edinmektedir. Geçmiş zamanlarda üretilen bu yüzük, Orta Dünya’daki insanlara savaştan başka hiçbir getiri sunmamıştır. En son üretilen yüzük, yıllar sonra yeniden gün yüzüne çıkmıştır. Frodo isimli karakter, amcasından yadigâr kalan bu yüzüğün, önemini uzun süre bilmeyecektir. Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardesligi Frodo’nun amca yadigarı yüzüğe karşı, başına gelen olayları irdeleyecektir. Frodo son zamanlarda, kendisinde gözlemlediği değişimler konusunda Gandalf’ın yardımını isteyecektir. Sonrasında Gandalf’tan duydukları hakkında kulaklarına inanamayacaktır. Gücünü toplayıp, savaş hazırlığına girişecek olan Sauron’un önünü kesmek için yüzüğün yok edilmesi gerekecektir. Mordor’a doğru, tehlikeli ve aksiyonlu bir yoluculuk gerçekleşecek; görülenler karşısında büyük şaşkınlıklar yaşanılacaktır.

Serinin ilk filminde Gandalf’ın anlattıkları ile yola çıkan Frodo ve arkadaşları, güç yüzüğünü yok etmek için ilk adımı atıyorlar. Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği konusu zorlu yolculuk kararının verilmesi ile başlarken, Gandalf’ın güç toplamak için ayrılması ardından karşılaştığı ihanet ile oluşturulan savaşçı grupla kahramanlarımızı bir kişi eksik yolculuğa devam etmeye çalışması ile sürüyor. Aralarında kralının oğlunun da bulunduğu efsanevi grup, baş düşmanları Sauron’un askerleri orglar ile destansı mücadelelere imza atıyorlar. Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği oyuncuları Elijah Wood, Ian McKellen, Orlando Bloom ve Viggo Mortensen; muhteşem performansları ile filmi efsaneler arasına sokmayı başarıyorlar. The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle, Aksiyon Macera türü The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 Filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Full HD izle.

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 219

Tür: Fantastik, Aksiyon, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2001

IMDB Puanı: 8.8

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Elijah Wood, Sean Astin, Ian McKellen

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Ceyda Dal

    Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serisinin en güzel filmi bu keşke tekrar yenileri çekilse de izlesek ya Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği türkçe dublaj izle