Time Freak – Zaman Yolcuları izle

rek
rek
rek
10 /10 1
Time Freak – Zaman Yolcuları izle

Zaman Yolcuları filmi İzle

Zaman Yolcuları filmi tek parça izle Genç bir âşık, eski kız arkadaşıyla yaşadığı ilişkilerini yoluna koymak amacıyla, zamanda yolculuk yapılmasına imkân tanıyan bir makine üretecektir. Fizik sınıfında öğrenim gören Stillman, eski kız arkadaşı Debbie ile ilişkisini bitirdikten sonra asla eski haline dönemez. Bundan dolayı durmadan ilişkilerini tekrar inşa edebilecek çözüm yolları aramaktadır. Bir anda aklına parlak bir fikir gelir. Biraz fazla hayal ürünü gözüken bu fikrin uygulanması zor ama Stillman için imkânsız değildir.
Zaman Yolcuları filmi İzle

Zaman Yolcuları Türkçe Dublaj izle

Zaman Yolcuları filmi full hd Stillman isimli fizikçi gencimiz, bütün yaptığı hataları düzeltmek adına bir zaman makinesi icat etmeye karar verir. Bu sayede eski kız arkadaşı Debbie ile ilişkilerine ilk olarak başladıkları zamana dönecektir. Onun hoşlanmadığı şeyleri yapmayacak ve ayrılmamış olarak hayatlarına devam edecektir.
Zaman Yolcuları filmi Full Hd İzle

Zaman Yolcuları Filmi Full HD izle

Zaman Yolcuları filmi izle Kalbi, oldukça kırık bir vaziyette bulunan genç aşığın eski mutlu günlerine dönebilmesinin tek koşulu budur. Başarısız olması halinde bu umudu da tükenecek ve hayata daha fazla küsecektir. Uzun çalışmalar, birbirinden farklı denemeler yapan Stillman sonunda aleti yapmayı başarır. Arkadaşı Evan’ı da yanına katarak zamanda yolculuğa çıkacaklar ve tüm hataları birer birer telafi etmeye çalışacaklardır. Ancak işler bekledikleriyle sınırlı kalmayacak ikilinin başından inanılmaz olaylar geçecektir. Stillman fazlaca verdiği bu emeğin karşılığını alacak mı? Bilemeyiz ama zaman kargaşasında yaşanılacak komedi sahnelerini tahmin edebiliyoruz.
Zaman Yolcuları filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
73 Yorum
Zeliha
11 Haziran 2020

Umarım güzeldir daha açamadım

insta f4tmc
13 Aralık 2019

come on

Gizem
30 Kasım 2019

Süper