Zamanda Tutsak izle

rek
rek
TELİF HAKLARI NEDENİYLE KALDIRILDI
rek
6.3 /10 21
Zamanda Tutsak izle

Zamanda Tutsak izleOld film izle ⭐ Dram Gerilim Gizem türü 2021 ABD yapım filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı HD film izle. Zamanda Tutsak Netflix filmi değildir ve 2021 ABD yapımı gerilim ve korku türünde filmdir. Tatile gitmiş olan bir ailenin yaşamına odaklanan film, tatilde yaşananların nasıl değişimlere yol açtığını gözler önüne getiriyor. Filmin yönetmenliğini M. Night Shyamalan yaparken senaristliğini ise Pierre Levy, Frederick Peeters yaptı.

Zamanda Tutsak – Old 2021 Konusu

Zamanda Tutsak konusu itibariyle psikolojik korku ve gerilim türünde öne çıkıyor. Tropik bir bölgeye giderek tatil yapmak isteyen aile burayı önceden cennetten çıkma bir yer olarak görür. Ancak birkaç saat bölgede dinlendikten sonra geldikleri yerin tatil için çok uygun olmadığını anlamaya başlarlar. Özellikle birkaç saat dinlendikleri kumsalın kendileri üzerinde çok olumsuz etkilere yol açtığını fark ederler.

Zamanda Tutsak Türkçe Dublaj izle Kumsal gizli güçlere sahiptir ve üzerinde olanların çok hızlı şekilde yaşlanmasına neden olur. Bölgede oldukları için ailenin şimdi yüz yüze kaldığı en kötü durum tüm yaşamlarının tek bir güne indirgenmiş olmasıdır. Bu durumdan kurtulmak için ise ne yapacaklarını bilmez bir duruma düşerler. Ancak hızlı şekilde yaşlandıkları için bu durumdan bir an önce kurtulmaları gerekir aksi halde sonunda yaşamlarını kaybedebileceklerdir. Görsel efektleriyle de dikkat çeken film zamana karşı verilen mücadeleyi konu ediniyor.

Zamanda Tutsak – Old 2021 Oyuncuları

Old 2021 Türkçe Dublaj izle oyuncuları arasında Gael García Bernal, Alex Wolff, Eliza Scanlen, Thomasin McKenzie, Embeth Davidtz, Rufus Sewell, Emun Elliot, Aaron Pierre, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Ken Leung, Vicky Krieps gibi isimler yer alıyor.

 • Türler 2021 Filmleri, Dram, Gerilim, Gizem, Türkçe Dublaj

 • Orjinal Adı Old

 • Yönetmen: M. Night Shyamalan

 • Oyuncular: Thomasin McKenzie, Embeth Davidtz, Rufus Sewell, Abbey Lee, Alex Wolff, Eliza Scanlen, Gael García Bernal, Vicky Krieps, Ken Leung, Nikki Amuka-Bird, Alexa Swinton, Aaron Pierre

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Süresi
  90 dakika
 • Film Dili
  Fragman
2 Yorum
Timur
9 Temmuz 2021

yayınladığınız filmin fragmanda olanla alakası yok

  bediran
  12 Temmuz 2021

  aynen ne alaka bu bildigin belgesel filmi