Zifir-i Azap Filmi izle (2018)

rek
rek
rek
7.3 /10 4
Zifir-i Azap Filmi izle (2018)

Zifir-i Azap filmi İzle

Zifir-i Azap filmi izle, kolay yoldan para kazanmak için arkadaşlarıyla beraber define aramaya giden Hakan’ın maceralarını ve korkunç olaylarını konu edinmektedir. Hakan zengin olmanın hayaline düşmüştür. Fakat Hakan bu hayaline kavuşamayacaktır. Hayalleri suya düşecektir. Bulduğu, tespit ettiği define lanetli çıkacaktır. Lanetli define başlarına türlü belalar açacaktır. Belalardan kurtulmak için ne yapması gerekiyor bunların cevabını yaşayarak öğrenecektir. Dikkatli olmaları gerekiyor.
Zifir-i Azap filmi İzle

Zifir-i Azap filmi Full Hd İzle

Zifir-i Azap filmi Full HD izle Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan farkında olmadan arkadaşları da etkilemektedir. Arkadaşlarıyla yolculuğa çıkan Hakan hayallerine kavuşmak için çaba gösterecektir. Hakan arkadaşlarını yanına alarak define bulmak için bilmedikleri bir yolculuğa çıkarlar. Çıktıkları yolculuk onların hayatını alt üst edebilir. Çıkacakları yolculukta daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Dikkatli olmadıkları takdirde bu durum onların hayatına mal olabilir. Hakan ileriki zamanda bir gömüye ulaşacaktır. Bu gömü tılsımlı olduğunu bilmeyip çıkaracaklar ve kötü günler yaşamalarına neden olacaklardır.
Zifir-i Azap filmi Full Hd İzle

Zifir-i Azap filmi Tek Parça izle

Zifir-i Azap filmi tek parça izle, Boyabat kalesine kadar gidilen yolculuk sonucu ölümün soğuk yüzüyle karşı karşıya kalan arkadaşlar bir süre sonra yıllardır aradıkları tılsımlı gömüye varırlar. Ancak bu lanetli keşif Hakan’ın hayatını kurtarmayıp hayatını karartacaktır. Hakan ve arkadaşları hayatını nasıl düzeltecektir. Bu keşif sonucu Hakan’ın tüm hayalleri suya düşmüştür. Hayallerine ulaşamayan Hakan acaba ne yapacaktır. Tılsımlı gömü, onların hayatını kurtarmayıp hayatlarını karartacaktır.
Zifir-i Azap filmi Tek Parça izle

  • Türler Gerilim, Korku, Yerli Filmler

  • Yönetmen: Haydar Işık

  • Oyuncular: Ayberk Yılmaz, Gülfer Sarıgül, Ümit Acar, Burhan Çelik, Özge Pirçek

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
29 Yorum
Emine
25 Ekim 2020

Harika bir filmdi

Samet
2 Haziran 2020

Çok başarılı

Samet
2 Haziran 2020

Harika film

Bahadir
6 Nisan 2020

Film çok güzel

Yaşar
2 Ocak 2020

Film güzel ve çok düşündürücü.

Leyla
25 Aralık 2019

Daha izlemedim ama güzel oldugunu duydum

Kadir
20 Ekim 2019

Muhteşem ve anlamlı bir film sinemada izledim şimdi ailemle beraber izleyeceğim

Ufuk erol
24 Ağustos 2019

Güzel film

baris guler
22 Temmuz 2019

film cok guzel