Zifir-i Azap Filmi izle (2018)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Zifir-i Azap Filmi izle (2018)

Zifir-i Azap filmi İzle

Zifir-i Azap filmi izle, kolay yoldan para kazanmak için arkadaşlarıyla beraber define aramaya giden Hakan’ın maceralarını ve korkunç olaylarını konu edinmektedir. Hakan zengin olmanın hayaline düşmüştür. Fakat Hakan bu hayaline kavuşamayacaktır. Hayalleri suya düşecektir. Bulduğu, tespit ettiği define lanetli çıkacaktır. Lanetli define başlarına türlü belalar açacaktır. Belalardan kurtulmak için ne yapması gerekiyor bunların cevabını yaşayarak öğrenecektir. Dikkatli olmaları gerekiyor.
Zifir-i Azap filmi İzle

Zifir-i Azap filmi Full Hd İzle

Zifir-i Azap filmi Full HD izle Para kazanma hırsı yüzünden adeta gözü dönmüş olan Hakan farkında olmadan arkadaşları da etkilemektedir. Arkadaşlarıyla yolculuğa çıkan Hakan hayallerine kavuşmak için çaba gösterecektir. Hakan arkadaşlarını yanına alarak define bulmak için bilmedikleri bir yolculuğa çıkarlar. Çıktıkları yolculuk onların hayatını alt üst edebilir. Çıkacakları yolculukta daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Dikkatli olmadıkları takdirde bu durum onların hayatına mal olabilir. Hakan ileriki zamanda bir gömüye ulaşacaktır. Bu gömü tılsımlı olduğunu bilmeyip çıkaracaklar ve kötü günler yaşamalarına neden olacaklardır.
Zifir-i Azap filmi Full Hd İzle

Zifir-i Azap filmi Tek Parça izle

Zifir-i Azap filmi tek parça izle, Boyabat kalesine kadar gidilen yolculuk sonucu ölümün soğuk yüzüyle karşı karşıya kalan arkadaşlar bir süre sonra yıllardır aradıkları tılsımlı gömüye varırlar. Ancak bu lanetli keşif Hakan’ın hayatını kurtarmayıp hayatını karartacaktır. Hakan ve arkadaşları hayatını nasıl düzeltecektir. Bu keşif sonucu Hakan’ın tüm hayalleri suya düşmüştür. Hayallerine ulaşamayan Hakan acaba ne yapacaktır. Tılsımlı gömü, onların hayatını kurtarmayıp hayatlarını karartacaktır.
Zifir-i Azap filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 9.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Gerilim, Korku, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Ayberk Yılmaz, Gülfer Sarıgül, Ümit Acar, Burhan Çelik, Özge Pirçek

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Zifir-i Azap Filmi izle (2018)” filminde 29 Yorum bulunuyor.
 1. Emine

  Harika bir filmdi

 2. Samet

  Çok başarılı

 3. Samet

  Harika film

 4. Bahadir

  Film çok güzel

 5. Yaşar

  Film güzel ve çok düşündürücü.

 6. Leyla

  Daha izlemedim ama güzel oldugunu duydum

 7. Kadir

  Muhteşem ve anlamlı bir film sinemada izledim şimdi ailemle beraber izleyeceğim

 8. Ufuk erol

  Güzel film

 9. baris guler

  film cok guzel