Zihin Gezgini izle

rek
rek
Vizyon Tarihi: 27 Ağustos 2021
rek
9.0 /10 1
Zihin Gezgini izle

Zihin Gezgini izle ⚡ Bilim Kurgu filmleri türü 2021 yapım filmi Full HD 1080p izle, Reminiscence Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı HD film izle. Reminiscence 2021 yılının dikkat çekici filmlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Romantik bilim kurgu türünde olan filmin senaristliği ve yönetmenliğini Lisa Joy yapıyor. Warner Bros tarafından yapımcılığı üstlenen filmin başrollerinde ise Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson bulunuyor.

Zihin Gezgini – Reminiscence 2021 Konusu

Zihin Gezgini Türkçe Dublaj izle Romantik bilim kurgu türünde olan film, distopik bir gelecekte geçiyor. Reminiscence konusu ile iddialı bir yapım olarak öne çıkıyor. İnsanların enerji tüketimleri ve çevreye verdikleri zarar kapsamında iklim sorunları baş göstermiş, Miami de sular altında kalmıştır. Ayrıca güneşin dengesi de bozulmuş ve gece ile gündüz kavramları ortadan kalkmış, sürekli olarak gece yaşanmaya başlanmıştır. Bozulan dünyayı daha iyi hale getirmek için araştırmalar yapmakta olan bilim insanı Nick Bannister ise insanların artık hatırlamadıkları şeyleri anımsamalarına yardımcı olmaktadır.

Nick, kendisine gelerek sorular soranlara geçmişte yolculuk yaparak, hatırlamaya çalıştıkları şeyleri kendilerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktadır. Bir gün, kendisi için çok önemli olan bir anahtarı kaybetmiş olan gizemli bir kadın ile karşılaşır. Nick’ten kadın da kaybettiği anahtarı bulması için yardım etmesini ister. Anahtarı bulabilmek için kadınla zaman geçiren Nick ise bir anda hiç tahmin etmediği bir ilişkinin içinde kendisini bulur.
Sevgili olan kadın ve Nick ise kendilerini hiç tahmin etmedikleri bir gelecekte bulurlar. Nick ise bu durumdan kurtulmak için silahları kullanmak durumunda kalacaktır.

Zihin Gezgini – Reminiscence 2021 Oyuncu Kadrosu

Reminiscence Türkçe Dublaj izle oyuncu kadrosu ise şu şekilde; Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Natalie Martinez, Thandiwe Newton, Angela Sarafyan.

 • Türler 2021 Filmleri, Bilim Kurgu, Fragman, Gizem

 • Orjinal Adı Reminiscence

 • Yönetmen: Lisa Joy

 • Oyuncular: Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Natalie Martinez, Thandiwe Newton, Angela Sarafyan, Cliff Curtis, Brett Cullen, Daniel Wu, Teri Wyble, Jules Hartley, Sue-Lynn, Marina de Tavira, Thomas Francis Murphy, Mojean Aria, Sam Medina

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  5.5
 • Film Süresi
  148 dakika
 • Film Dili
  Fragman
0 Yorum