Zincirleme Ölüm – Kill Chain Filmi izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 6 ay önce
Zincirleme Ölüm – Kill Chain Filmi izle (2019)

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi İzle

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi izle Hikâyede bir otel işletmecisi ve iki kiralık katil ön planda olacaktır. Otel işletmecisi tarafından hayatının büyük bir zaman dilimi, bu iş için harcanmıştır. Artık müşterilerinin tavırlarından bazı şeylerin farkına varacak seviyeye yükselmiştir. Bir süre sonra da otelinde farklı bir durumun içine dahil olacaktır.
Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi İzle

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi full Hd İzle

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi full hd Sıradan bir çalışma gününde, otele sıra dışı iki karakter giriş yapacaktır. Karakterlerin tavırlarını ve imajlarını analiz eden otel işletmecisi, altında büyük şeyler gizlediklerinin farkına varacaktır. Bir süre sonra kiralık katil olduklarını kanıtlayacak durumlara şahit olacaktır. Sonrasında kendisiyle ortak çıkarları savunmaya çalıştıklarını öğrenecektir. Bu durum aralarında doğrudan bir ittifak yapılmasını zorunlu kılmıştır. Artık hiçbir konuda şüphesi bulunmadan, karakterlerle güç birliği yapacaktır.
Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi Full Hd İzle

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi Tek Parça izle

Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi tek parça izle Otel işletmecisinin, iki kiralık katille vardığı anlaşma kendisinin de fedakarlıklarda bulunmasını gerekli kılmıştır. Bu nedenle de artık işler, vazgeçilemeyecek duruma gelecektir. Her birinin hatasız olarak görevlerini sürdürmesi gerekecektir. Ölüm organizasyonlarının başarısında, otel işletmecisi de alanıyla alakalı deneyimlerini, kiralık katillere sunmaya çalışacaktır. Kısa sürede bir dizi ölümün gerçeklemeye başlaması, bazı kanalları da harekete geçirecektir. Herhangi bir şüpheli eylemde bulunmaları ve aykırı davranışları, kendilerinin kaderlerini yer bir edecek duruma gelecektir. Bu konuda ellerinden pek bir şey gelmese de yeteneklerini kullanacaktırlar.
Zincirleme Ölüm – Kill Chain filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 11

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Ken Sanzel

Oyuncular: Nicolas Cage, Anabelle Acosta, Ryan Kwanten

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Zincirleme Ölüm – Kill Chain Filmi izle (2019)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Hacı ilbaz

    Site gerçekten çok iyi